Nuk do ta besoni ku janë "arratisur" Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu (Foto)

22-01-2017
Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu kanë shkelur ne Afrikën Lindore, atje ku aktualisht është sezoni i verës. Drejtuesi i emisionit…

Paparaci në Kuvend/ Tom Doshi ‘strehon’ kaubojsin, Haritos dikush duhet t’ia lajë makinën

22-01-2017
Ne seancen e pare te ketij sesioni, deputete e ministra jane shfaqur te buzeqeshur, edhe pse e dine qe disa…

Vajza shokohet kur sheh fotot porno të nënës në internet (FOTO +16)

22-01-2017
Një nënë britanike ka postuar disa foto provokuese duke vënë në siklet vajzën e saj.Kathyrn Carman, nga zona e Liverpulit…

E PLOTË/ Çifti rrëfen historinë e dashurisë, Andrra për herë të parë në ekran me Sinanin

22-01-2017
Sinan Hoxha së bashku me bashkëshorten e tij kanë qenë dy nga personazhet në emisionin e së shtunës mbrëma “Xing…

Pyetjet që futën në kurth, Ermali i thotë Andrrës: Ç’ke dashur me këtë njeri?

22-01-2017
Në “Xing me Ermalin” është shfaqur për herë të parë në ekran bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra. Ajo ka rrëfyer…

Ja çfarë ndodh me fëmijët nëse i lini të qajnë

22-01-2017
Shumë prindër mund të mos kenë dëgjuar më parë për teknikën e “pritjes progresive”’ të krijuar nga neuropediatri anglez Richard…

Nokia kërkon të rifutet fuqishëm në treg, ja versioni më i ri

21-01-2017
Pas kohësh i lënë në hije nga gjgandët e rinj të teknologjisë, si Apple, HTC apo Samsung, Nokia ka vendosur…

Njihuni me tabletin e ri gjigant të Nokias, u blenë brenda 1 minute në Kinë

21-01-2017
Duket se viti 2017 do të jetë një vit i suksesshëm për kompaninë e njohur Nokia, e cila po rikthehet…

E dinit që “Makina e Memories” e Ardit Gjebreas ka dhe versionin italisht? (Video)

21-01-2017
Ka qenë një nga këngët hit të viteve ’90-të dhe jo vetëm, por edhe në ditët e sotme kënga e…

Këngëtari shqiptar: "Asistova në lindjen e djalit tim...si të shihja film horror"

21-01-2017
I ftuar në “Xing me Ermalin" këngëtari Sinan Hoxha ka folur rreth eksperiecës me lindjen e djalit, Ansit.Ai u shpreh…

(Foto) Ilda Bejleri po bën atë që do ta ëndërronin shumë aktore

21-01-2017
Ilda Bejleri është pa diskutim një nga vajzat më të bukura të ekranit. Moderatorja e “Super Sport” dhe imazhi i…

Mendoni se Luana Vjollca impresionohet vetëm nga lulet dhe dhuratat e shtrenjta? Mendojeni edhe një herë…

21-01-2017
Luana Vjollca e cila aktualisht është moderatore e emisionit “Pa Limit”, në Top Channel, shpesh ndan me të gjithë ndjekësit…

Shqiptarja revoltohet me ish-shoqen e saj: Ishte kokrra e k*****

21-01-2017
Ajo është ndër femrat më të bukura shqiptare dhe nuk ka dalë kurrë jashtë kornizës së vajzës së ëmbël dhe…

FOTO\Ndarja nga i dashuri pasanik dhe luksi i shfrenuar, flet vajza nga Vlora

22-01-2017
Vajzat që bëjnë një jetë deri diku të çmendur, me aventura, janë gjithmonë në qendër të vëmendjes. E tillë është…

Aventura e radhës e moderatorit shqiptar ka destinacion Afrikën

21-01-2017
Moderatori i “Opinion” Blendi Fevizu, edhe pse është goxha i angazhuar me punën e tij  në ekranin e Tv Klan,…

VIDEO\Anxhela Peristeri demaskon Albana Osmanin, i publikon videon "degjeneruese"

22-01-2017
Një video shumë e vjetër është ripublikuar edhe njëherë nga Anxhela Peristeri, ku kohë më parë ajo, Anjeza Maja dhe…

Tuna bën blerjet e fundit para lindjes… ngjyrat zbulojnë gjininë

21-01-2017
Këngëtarja e njohur nga Shkupi dhe partneri i saj, Patris Berisha, së shpejti presin fëmijën e tyre të parë. Edhe…

Ja çfarë iu bën mushkërive kanabisi

21-01-2017
Pasi pirja e duhanit shkakton kancer, edhe kanabisi duhet të shkaktojë gjithashtu, apo jo? Epo jeni gabim.Kanabisi ulë rrezikun nga…

VIDEO\Linda Morina irriton dhe fut në sherr artistët shqiptarë, shihni çfarë i bëjnë

21-01-2017
Linda Morina, si duket edhe këtë vit do të vazhdojë ta mbajë primatin e femrave më të përfolura në portalet…

VIDEO / Labi dikur paguhej vetëm 50 euro

21-01-2017
Labinot Tahiri, ka qenë i ftuari i kësaj jave në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur…

TË FUNDIT

Daçiç: Jo luftë me Kosovën, konferencë ndërkombëtare për ridefinimin e kufijve

Daçiç: Jo luftë me Kosovën, konferencë ndërkombëtare për rid…

Ministri i Pune te Jashtem te Serbisë Ivica Daçiç ne nje interviste akordu...

Propozimi i Akademikut Rexhep Qosja: Veriu i Kosovës t’i jepet Serbisë për Preshevën

Propozimi i Akademikut Rexhep Qosja: Veriu i Kosovës t’i jep…

Akademiku Rexhep Qosja ka propozuar shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe S...

Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, Majko shpërthen ndaj Rexhep Qosjes: Kjo është gabim

Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, Majko shpërthen ndaj R…

Pandeli Majko ndërmjet një statusi në Facebook ka reaguar menjëherë mbi pr...

Inagurimi i Trump, Basha i ftuar edhe në Lutjen Kombëtare Ndërfetare në Uashington

Inagurimi i Trump, Basha i ftuar edhe në Lutjen Kombëtare Nd…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ndodhet në SHBA, ku mori pjesë në ceremoni...

KQZ projekt studimor për votimin elektronik

KQZ projekt studimor për votimin elektronik

Zyrtarë të Shoqatës Botërore të Organeve Zgjedhore (A WEB) me ftesë të Kom...

Skedina e ditës

Skedina e ditës

Në këtë ditë pushimi ju kemi sjellë disa nga parashikimet për ditën e sotm...

“Familja nuk tregon të vërtetën, Shumaker ka ...”

“Familja nuk tregon të vërtetën, Shumaker ka ...”

Shtatë herë kampioni i Formula 1, Majkëll Shumaker prej tre vitesh qëndron...

Ish-banori i “Big Brother”: Angazhimi im i ri te LIBRA, pse iu bashkova Blushit

Ish-banori i “Big Brother”: Angazhimi im i ri te LIBRA, pse …

Prej ditësh është bërë publik lajmi se ish-ban ori i “Big Brother” është b...

Video/Përplasja Bushati - Çili: Ja fjalët e rënda midis tyre!

Video/Përplasja Bushati - Çili: Ja fjalët e rënda midis tyre…

Debati për ndërhyrjen e Edi Ramës në politikat botuese të mediave kryesore...

Zbulohet mesazhi ku Brixhida Kokëdhima mbështet e dashuruar Koçon!

Zbulohet mesazhi ku Brixhida Kokëdhima mbështet e dashuruar …

Brixhida Kokëdhima, gruaja e ish- deputetit të PS-së Koço Kokëdhima ka pub...

Flet ish-gruaja e Alfred Pezës: Ja çfarë dëshmova në Prokurori

Flet ish-gruaja e Alfred Pezës: Ja çfarë dëshmova në Prokuro…

Flet për herë të parë ish-bashkëshortja e deputetit Alfred Peza, Adelina T...

Veliaj befason me vendimin e tij, emëron kryetar të ri për Bashkinë e Tiranës

Veliaj befason me vendimin e tij, emëron kryetar të ri për B…

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka emëruar një kryetar të ri b...

“Spiunë” në stërvitjen e Partizanit, trajneri zbras tribunën e stadiumit

“Spiunë” në stërvitjen e Partizanit, trajneri zbras tribunën…

Një tentativë e pastër spiunazhi ka ndodhur dje gjatë përgatitjeve të Part...

Serbia në shok. Putin gati ta njoh Kosovën per hatër të presidentit Trump

Serbia në shok. Putin gati ta njoh Kosovën per hatër të pres…

“Rusia mund të njohë Kosovën për një marrëveshje me SHBA-të..” është ky la...

Kreu i PDIU, Idrizi "sulmon" Greqinë: ‘Zëdhënësit e Athinës’ do përballen me ne

Kreu i PDIU, Idrizi "sulmon" Greqinë: ‘Zëdhënësit …

Në 26-vjetorin e krijimit të Shoqatës Patriotike “Çamëria”, kreu i PDIU-...

FOTO/ Mesazhi i Majkos për 21 Janarin, kujt i drejtohet ?

FOTO/ Mesazhi i Majkos për 21 Janarin, kujt i drejtohet ?

Ndër të parët që ka reaguar për ngjarjen e rëndë të 21 janarit të 5 6 vite...

Welcome to Hymeti's Palace

Posted by HOTEL "Hymeti's Palace" on Monday, October 10, 2016

Lexo më shumë ...

×