E pyesin sa herë në javë bën seks, ja si përgjigjet moderatorja sportive

Moderatorja e sportit në RTK në Kosovë, Arbnora Ademaj ka dhënë një intervistë interesante për “TV Klan” në Kosovë.

Në këtë intervistë, ajo tregon se është një femër që lexon, kujdeset për veten dhe kërkon shumë për të qenë e plotësuar.

Cili është kujtimi yt më i hershëm?

Kam shumë kujtime të bukura të kahershme, por që nuk po më bie ndërmend tani me prek ndonjë.

Për cilën gjë të vjen më keq nga vetja jote?

Për asgjë, jam e matur në veprimet e mija.

Çfarë urreni më shumë tek të tjerët?

Dyfytyrësinë.

Cili ka qenë momenti yt më i sikletshëm?

Momenti më i sikletshëm në jetën time ka qenë kur kam filluar të drejtoj emisionin sportiv, nga që vija nga një fushë krejtësisht ndryshe.

Përveç pronave, cila është gjëja me e shtrenjtë që ke blerë ndonjëherë?

Kam shumë gjëra që blej por më e shtrenjta është makina që kam.

Cili është gjëja jote më e çmueshme?

Gjëja më e çmueshme që kam është një unazë që kam prej 7 vitesh, dhe qe ka rëndësi shumë të veçantë në jetën time.

Cila është fotoja jote e ballinës në telefon?

Fotoja që e mbaj gjithmonë në ballinën e telefonit është fotoja e djalit te vëllait, Oltit.

Çfarë nuk të pëlqen nga pamja jote?

Me duket se jam në rregull me pamjen time.

Kush do të doje të luajë rolin në filmin për jetën tënde?

Uuuuuu uroj të ndodhi ajo gjë dhe dëshira ime do kishte qenë Angelina Joli, psee joo?

Cila është fjala jote e preferuar?

Fjala ime e preferuar është “Tung” Tung dhe ka shumë fjalë tjera. E dashur, zemër , etj.

Cili libër të ka ndryshuar jetën?

Janë shumë libra që kam lexuar dhe që më kanë lënë mbresa të jashtëzakonshme dhe tani për tani që po më pëlqen shumë dhe që po e lexoj është nga autori “Osho” “Me ty dhe pa ty”.

Cila është gjëja më e keqe që dikush të ka thënë ndonjëherë?

Ka shumë fjalë që kam dëgjuar, por nga mungesa e besimit nuk ma thonë dot në sy.

Ueeeeeee… gjithmonë gjërat e ndaluara janë më të bukura.

Kush është dashuria më e madhe e jetës tënde?

Dashuria me e madhe dhe e padiskutueshme është familja ime.

Cila ishte puthja m ë e mirë e jetës tënde?

Kam marrë shumë puthje të mira në jetën nuk po mund veçoj asnjë, sepse gjithmonë ishin te bukura.

Joo asnjëherë sepse nuk them atë fjalë nëse nuk e ndjej.

Kë do kishe ftuar në sirtarin e ëndrrave tua?

Ata njerëz të cilët i kam përzemër.

Cili ishte zhgënjimi më i madh për ty?

Jeta gjithmonë ka baticat dhe zbaticat e vet, por pavarësisht vështirësive që mund te hasim në rrugëtimin e jetës asnjëherë nuk dorëzohem dhe gjithmonë ja dal aty ku dua unë.

Nëse do ktheheshe në kohë, ku do kishe shkuar?

Rruga që kam zgjedhur jam ok dhe nuk besoj që do kisha ndryshuar ndonjë gjë.

Kur ke qarë për herë të fundit dhe pse?

Kam qarë para disa ditësh sepse nëna ime e kishe një operacion

Sa herë në javë bën seks?

Nuk besoj se i intereson publikut një pyetje kaq personale. Jam shumë e bindur që nuk kanë interes…

Gjëja që do të përmirësonte kualitetin tim jetësor është vetëm puna,

Cila këngë do të doje të luhet në funeralin tënd?

Aaaaa …Aq më pak tani nuk dua ta mendoj vdekjen, kam shumë gjëra dhe ëndrra për të realizuar.

Cili është mësimi më i rëndësishëm që të ka mësuar jeta?

Mësimi më i rëndësishëm që më ka mësuar jeta është durimi.

A vazhdon Marrëveshja Rama-Basha për Prokurorin e Përgjithshëm?

TË FUNDIT

A është beteja për kryeprokurorin, një betejë për dosjet e nxehta? Çfarë fshihet pas?

A është beteja për kryeprokurorin, një betejë për dosjet e n…

Është zgjedhja e prokurorit të përkohshëm një...

Dikur bënte krenarë shqiptarët, Ilir Suli: Sot jetoj me pensionin e mamasë

Dikur bënte krenarë shqiptarët, Ilir Suli: Sot jetoj me pens…

Ish-peshëngritësi Ilir Suli, ka bërë një rrë...

‘A do ndiqnit penalisht një ministër’, kandidati për Kryeprokuror: Unë jo, por…

‘A do ndiqnit penalisht një ministër’, kandidati për Kryepro…

FATION BINJAKU/ Maxhoranca në Komisionin e Ligjeve ka zhvilluar dje p...

Braçe thërret në Interpelancë Peleshin: Ministira juaj i ka dhënë 20 hektarë Balilit

Braçe thërret në Interpelancë Peleshin: Ministira juaj i ka …

Gjatë interpelancës me ministrin e Bujqësisë, deputeti...

Vrasësi i gjyqtares, Krimet e Rënda kërkojnë burg përjetë për Fadil Kasemin

Vrasësi i gjyqtares, Krimet e Rënda kërkojnë burg përjetë pë…

Prokuroria e Krimeve të rënda ka përfunduar hetimet pë...

Fatos Klosi rrëfen: Ja kur nisën problemet e mia/ Përplasja me...

Fatos Klosi rrëfen: Ja kur nisën problemet e mia/ Përplasja …

Ish -shefi i shërbimit sekret, Fatos Klosi, në 360gradë t&e...

Të maskuar dhe të armatosur,  4 persona trondisin shkodrën...

Të maskuar dhe të armatosur, 4 persona trondisin shkodrën…

Katër persona të maskuar dhe me armë kanë hyrë n...

Lu reagon pas deklaratës të Berishës

Lu reagon pas deklaratës të Berishës

Që ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Dona...

Të maskuar dhe të armatosur, trondisin shkodrën...

Të maskuar dhe të armatosur, trondisin shkodrën...

Me datë 14.12.2017, rreth orës 07:15, ka ardhur një telefon...

Kryeprokurori/ Kryemadhi jep propozimin e saj: Të mos shkelim Kushtetutën, por të gjejmë zgjidhje për KLP...Frika është tek BKH dhe SPAK

Kryeprokurori/ Kryemadhi jep propozimin e saj: Të mos shkeli…

Kryetarja e LSI, Monika Kryeamdhi, duke vijuar retorikën e saj pë...

Kuvendi nis me interpelancën e Peleshit, opozita jashtë sallës: Do të hyjmë pas 'teatrit'

Kuvendi nis me interpelancën e Peleshit, opozita jashtë sall…

Kuvendi i Shqipërisë ka nisur sot punimet në një sall&...

Safet Gjici “lë në baltë” Kukësin...

Safet Gjici “lë në baltë” Kukësin...

Dje, Kukësi ka luajtur ndeshjen e kthimit ndaj Erzenit për Kup&e...

Peleshi pranon: Fermerët ende të dobët, strukturë monitorimi për tokat me qira

Peleshi pranon: Fermerët ende të dobët, strukturë monitorimi…

Ministri i Bujqësisë, Niko Pelshi gjatë replikës s&eum...

Raporti i KQZ-së: Si i fshehu PS-ja shpenzimet për fushatën e Qershorit

Raporti i KQZ-së: Si i fshehu PS-ja shpenzimet për fushatën …

Nuk janë të pakta shkeljet nga ana e Partive Politike në fu...

Dokumenti që po qarkullon me shpejtësi, kandidati për kryeprokuror 3 herë fitues në lloto (SHIFRAT E MAJME)

Dokumenti që po qarkullon me shpejtësi, kandidati për kryepr…

Ditën e djeshme një e nga një përpara Komisionit t&eum...

Kryeprokurori firmën, Kryeministri vulën

Kryeprokurori firmën, Kryeministri vulën

PS dhe Edi Rama nuk tërhiqen nga zgjedhja e një kryeprokurori t&...

Lexo më shumë ...

×