Skedina e ditës

22-01-2017
Në këtë ditë pushimi ju kemi sjellë disa nga parashikimet për ditën e sotme nga analistë të SkySport.    Osasuna…

“Spiunë” në stërvitjen e Partizanit, trajneri zbras tribunën e stadiumit

22-01-2017
Një tentativë e pastër spiunazhi ka ndodhur dje gjatë përgatitjeve të Partizanit në kompleksin “Tirana Internacional” në Pezë. Kundërshtari i…

Ndeshja e parë pas aksidentit tragjik, Çapekoense barazon me Palmeirasin (VIDEO)

22-01-2017
Skuadra braziliane e Çapekoenses ka zhvilluar ndeshjen e parë që pas aksidentit tragjik të vitit të kaluar kur avioni që…

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Kristiano Ronaldos

22-01-2017
Se Cristiano Ronaldo nuk është në më të mirën e tij u vërtetua edhe në sfidën ndaj MalagasKatër herë fituesi…

Mposhtet Milani, feston Napoli

21-01-2017
Milani është mposhtur mbrëmjen e sotme në një ndeshje kyçe të luftës në Serinë A për një vend në Ligën…

Foto / Rooney takohet me njeriun të cilit ia theu rekordin, ja çfarë thotë

21-01-2017
Rooney është bërë golashënuesi më i mirë në histori të Manchester UnitedWayne Rooney e ka shpëtuar Manchester Unitedin nga humbja,…

Humbi penalltinë, Gatuzo ka për t’i thënë diçka Rei Manajt

21-01-2017
Rei Manaj humbi sot një penallti në ndeshjen e debutimit të tij me Pizën, por për trajnerin Ivan Xhenaro Gatuzo,…

Tevez: Rroga ime është kthyer në legjendë, flet lojtari më i paguar në botë

21-01-2017
Karlos Tevez u prezantua sot zyrtarisht te Shangai Shenhua dhe gjëra e parë që sulmuesi argjentinas bëri, ishte të sqaronte…

Rumenige thirrje FIFA-s: Kujdes me ato që bën

21-01-2017
Zgjerimi në 48 i numrit të skuadrave pjesëmarrëse në Botëror duke filluar që nga edicioni i vitit 2026, ka kundërvënë…

FOTO/ Ai mbante veshur tangat e gruas: Nga ngjitësja e Veron te tutat gri të Kiraly, fatsjellësit në futboll

21-01-2017
Paraqitjet dhe performanca e tyre optimal në fushë janë padyshim produkt i një aftësie të pabesueshme për të luajtur futboll.…

Ajeti drejt largimit nga Torino, ja skuadra që e kërkon

21-01-2017
Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare të Futbollit, Arlind Ajeti duket se nuk do të qendrojë dhe shumë gjatë tek Torino. Lojtari…

Nuk mbylli shkollat e Gylenit, Erdogan masa drastike ndaj Maqedonisë

21-01-2017
Pas shfuqizimit të marrëveshjes për njohjen e diplomave nga Qeveria Turke, në Turqi më nuk njihen diplomat e universiteteve të…

Agustin Kola: Tirana t’i hapë stadiumin Partizani që të fitojë titullin

21-01-2017
Ish-futbollisti dhe trajneri i Tiranës, Agustin Kola ka qenë gjithmonë kritik me ish-skuadrën e tij dhe sidomos vendimet që ka…

Formula 1 ndryshon pronar, mbaron epoka Eklestone

21-01-2017
Këshilli i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit (FIA), përmes një mbledhje të zhvilluar në Gjenevë të Zvicrës, ka konfirmuar shitjen e…

Skedina e ditës

21-01-2017
E shtuna është dita në të cilën mundësitë për të vënë një skedinë fituese janë të shumta, pasi kompanitë e…

Emigrantët shqiptar fusin në alarm Kombëtaren e Italisë

21-01-2017
Edhe pse ndeshja Itali-Shqipëri do të zhvillohet pas afro dy muajsh, interesi për këtë sfidë ka nisur prej kohësh, për…

Akuzoi klubin se e la pa bukë, Sopoti përjashton kamerunasin

21-01-2017
Pak ditë më parë në një intervistë për mediat, futbollisti kamerunas i skuadrës së Sopotit Janot Tadjong ka deklaruar se…

Bombë nga Spanja, lamtumirë Real Madrid!

20-01-2017
Cristiano Ronaldo nuk do ta përmbushë kontratën me Real Madridin, ai do të shitet para sezonit 2018/19, raporton “Don Balon”.…

Sherr edhe në mort, përplasen Erkand Qerimaj dhe Elez Gjoza

20-01-2017
Komuniteti i peshëngritjes dhe i sportit në përgjithësi, i ka dhënë mesditën e së enjtes, lamtumirën, kampionët më të madh…

Aubameyang: Bayernin do ta refuzoj gjithmonë

20-01-2017
Futbolli dhe shtypi gjerman sot jetojnë lindjen e “Fussball Bild”, një revistë e re. Ajo ka publikuar një intervistë me…

TË FUNDIT

Daçiç: Jo luftë me Kosovën, konferencë ndërkombëtare për ridefinimin e kufijve

Daçiç: Jo luftë me Kosovën, konferencë ndërkombëtare për rid…

Ministri i Pune te Jashtem te Serbisë Ivica Daçiç ne nje interviste akordu...

Propozimi i Akademikut Rexhep Qosja: Veriu i Kosovës t’i jepet Serbisë për Preshevën

Propozimi i Akademikut Rexhep Qosja: Veriu i Kosovës t’i jep…

Akademiku Rexhep Qosja ka propozuar shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe S...

Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, Majko shpërthen ndaj Rexhep Qosjes: Kjo është gabim

Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi, Majko shpërthen ndaj R…

Pandeli Majko ndërmjet një statusi në Facebook ka reaguar menjëherë mbi pr...

Inagurimi i Trump, Basha i ftuar edhe në Lutjen Kombëtare Ndërfetare në Uashington

Inagurimi i Trump, Basha i ftuar edhe në Lutjen Kombëtare Nd…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ndodhet në SHBA, ku mori pjesë në ceremoni...

KQZ projekt studimor për votimin elektronik

KQZ projekt studimor për votimin elektronik

Zyrtarë të Shoqatës Botërore të Organeve Zgjedhore (A WEB) me ftesë të Kom...

Skedina e ditës

Skedina e ditës

Në këtë ditë pushimi ju kemi sjellë disa nga parashikimet për ditën e sotm...

“Familja nuk tregon të vërtetën, Shumaker ka ...”

“Familja nuk tregon të vërtetën, Shumaker ka ...”

Shtatë herë kampioni i Formula 1, Majkëll Shumaker prej tre vitesh qëndron...

Ish-banori i “Big Brother”: Angazhimi im i ri te LIBRA, pse iu bashkova Blushit

Ish-banori i “Big Brother”: Angazhimi im i ri te LIBRA, pse …

Prej ditësh është bërë publik lajmi se ish-ban ori i “Big Brother” është b...

Video/Përplasja Bushati - Çili: Ja fjalët e rënda midis tyre!

Video/Përplasja Bushati - Çili: Ja fjalët e rënda midis tyre…

Debati për ndërhyrjen e Edi Ramës në politikat botuese të mediave kryesore...

Zbulohet mesazhi ku Brixhida Kokëdhima mbështet e dashuruar Koçon!

Zbulohet mesazhi ku Brixhida Kokëdhima mbështet e dashuruar …

Brixhida Kokëdhima, gruaja e ish- deputetit të PS-së Koço Kokëdhima ka pub...

Flet ish-gruaja e Alfred Pezës: Ja çfarë dëshmova në Prokurori

Flet ish-gruaja e Alfred Pezës: Ja çfarë dëshmova në Prokuro…

Flet për herë të parë ish-bashkëshortja e deputetit Alfred Peza, Adelina T...

Veliaj befason me vendimin e tij, emëron kryetar të ri për Bashkinë e Tiranës

Veliaj befason me vendimin e tij, emëron kryetar të ri për B…

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka emëruar një kryetar të ri b...

“Spiunë” në stërvitjen e Partizanit, trajneri zbras tribunën e stadiumit

“Spiunë” në stërvitjen e Partizanit, trajneri zbras tribunën…

Një tentativë e pastër spiunazhi ka ndodhur dje gjatë përgatitjeve të Part...

Serbia në shok. Putin gati ta njoh Kosovën per hatër të presidentit Trump

Serbia në shok. Putin gati ta njoh Kosovën per hatër të pres…

“Rusia mund të njohë Kosovën për një marrëveshje me SHBA-të..” është ky la...

Kreu i PDIU, Idrizi "sulmon" Greqinë: ‘Zëdhënësit e Athinës’ do përballen me ne

Kreu i PDIU, Idrizi "sulmon" Greqinë: ‘Zëdhënësit …

Në 26-vjetorin e krijimit të Shoqatës Patriotike “Çamëria”, kreu i PDIU-...

FOTO/ Mesazhi i Majkos për 21 Janarin, kujt i drejtohet ?

FOTO/ Mesazhi i Majkos për 21 Janarin, kujt i drejtohet ?

Ndër të parët që ka reaguar për ngjarjen e rëndë të 21 janarit të 5 6 vite...

Welcome to Hymeti's Palace

Posted by HOTEL "Hymeti's Palace" on Monday, October 10, 2016

Lexo më shumë ...

×