Rrëfehet burri i martuar: E tradhtova gruan me kolegen por tani një 21 vjeçare po më...

Një burrë 43 vjeçar, baba i një djali, ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar gruan e tij me një kolege të punës, e më pas janë ndarë pasi ajo i ka gjetur mesazhet. Tani burri thotë se është në lidhje me një grua të martuar, por që ka filluar të flirtojë dhe me një vajzë 21 vjeçare.

Rrëfimi i tij i plotë:

Bëj seks rregullisht me një grua që është e martuar, si unë. Por kam njohur dhe një vajzë që është e re sa gjysma e viteve të mia. A do të jetë problem diferenca në moshë? Jeta ime sekrete filloi dy vite më parë kur një kolege e punës në të tridhjetat më kërkoi që të kishim një aferë. Doja të thosha po por i thashë se nuk mundem pasi jam i martuar.

Më pas ajo më tha se mund ta shikoja vetë kënaqësinë që do ma jepte. U pajtova me këtë dhe një natë pas punës ne shkuam në shtëpinë e saj. Ishte ndezja më e mahnitshme. Unë jam 43 vjet dhe jeta ime seksuale thuajse u shua kur gruaja ime më në fund arriti ta lindë një djalë pas disa vitesh trajtim.

Tani djali është 4 vjet dhe një djalosh brilant por nuk ka pasion në shtëpi. Gruaja ime thjesht nuk është e interesuar. Ajo u bë keq kur i pa mesazhet në mes meje dhe koleges sime dhe kështu i dhashë fund kësaj. Por ishte dhe fundi i martesës sime. Ne u ndamë vitin e kaluar edhe pse ende nuk kemi vendosur për divorc. Tani jam duke dalë me një grua të martuar që është 38 vjet. Ne u njohëm në fitnes dhe filluam të flisnim. Dolëm për pije dhe më pas e mora për të shikuar një film.

Ajo më tha se nuk i pëlqente të shkonte vetë për të shikuar filma, ndërsa burri i saj nuk ishte i interesuar. Më vonë ne shkuam në shtëpinë time dhe bëmë seks. Kjo u bë një gjë e rregullt. Seksi është i mrekullueshëm por unë tashmë kam filluar të flirtoj me një femër tjetër 21 vjeçare e cila punon në barin ku unë shkoj zakonisht. Ajo thotë se i pëlqej shumë dhe mua më pëlqen ajo. Unë ja dhashë asaj numrin tim dhe filluam të shkruajmë çdo ditë. Deri tani vetëm e kam puthur. Ndihem shumë mirë me të por kam frikë që të përfshihem seksualisht me të për shkak të diferencës në moshë.

Përgjigja e psikologes:

Dhe në ndërkohë, çfarë po bën djali yt i vogël? Disa vite për trajtim të fertilitetit mund ta kenë larguar dëshirën për seks tek gruaja jote përpara se të sjellë në jetë djalin. Flirti me vajzën 21 vjeçare mund të nënkuptojë se ti po përdorësh nga kolegët në punë. Mos shko aty më dhe përfundoje lidhjen me gruan e martuar. Bisedo me gruan tënde. Thuaj se dëshiron ta provoni sërish, të paktën për shkak të djalit, pasi ai ka nevojë për babain e tij. Por kuptoje se e ke lënduar atë dhe ke nevojë për kohë që ta kesh besimin e saj.

A vazhdon Marrëveshja Rama-Basha për Prokurorin e Përgjithshëm?

TË FUNDIT

Përdhunoi shqiptaren, klubi i njohur refuzon Robinhon

Përdhunoi shqiptaren, klubi i njohur refuzon Robinhon

Braziliani Robinho tashmë po fillon të vuajë pasojat e d&eu...

Kriza në Reformë në Drejtësi, përfaqësuesi i shoqërisë civile në KLP mund të mos zgjidhet kurrë

Kriza në Reformë në Drejtësi, përfaqësuesi i shoqërisë civil…

Përfaqësuesi i shoqërisë civile në Këshillin...

Donnarumma-Milan, një histori përplasjesh, Raiola në mes dhe një ngërç ligjor

Donnarumma-Milan, një histori përplasjesh, Raiola në mes dhe…

Juventus, Real Madrid, Barcelona, PSG, Manchester United, Manchester City ...

Votimi elektronik, flet Lu: Keni probleme me blerjen e votës, elektronika i zgjidh këto

Votimi elektronik, flet Lu: Keni probleme me blerjen e votës…

Ambasadori amerikan Donald Lu ka vlerësuar përdorimin e teknolog...

Faktet penale dhe mesazhet që rrëzuan mbrojtjen e Tahirit

Faktet penale dhe mesazhet që rrëzuan mbrojtjen e Tahirit

Ish-Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri nuk mund t&eum...

PD pranon kontratat e lobingut, flet për shpenzimet: Janë politike, jo zgjedhore

PD pranon kontratat e lobingut, flet për shpenzimet: Janë po…

Partia Demokratike, me anë të juristit të saj në Komis...

Patozi: Basha tentoi të tjetërsojë PD-në, kur humbi u tërhoq

Patozi: Basha tentoi të tjetërsojë PD-në, kur humbi u tërhoq

Ish-deputeti i PD-së,  Astrit Patozi, akuzoi kreun demokrat Lulz...

Habit Paloka: Pse hymë në zgjedhje? Na kërcënuan, na detyruan në...Basha ka përgjegjësi për...

Habit Paloka: Pse hymë në zgjedhje? Na kërcënuan, na detyrua…

Deputeti i Partisë Demokratike, dhe njëherazi nënkryetari i...

Trondit gazetari, "zbulon" deputetët e kanabisit

Trondit gazetari, "zbulon" deputetët e kanabisit

Gazetari Basir Çollaku, i ftuar në emisionin 360gradë, t&...

Deputeti Luan Rama: Kryeministri nuk është i qetë sepse…

Deputeti Luan Rama: Kryeministri nuk është i qetë sepse…

Deputeti i LSI-se, Luan Rama, ne studion e 360grade të Artur Zhejit, ...

Shpërthen Gjokutaj/ Nuk trajtohet kanabisi, si shëndetësia qe nuk ka shtretër (360video)

Shpërthen Gjokutaj/ Nuk trajtohet kanabisi, si shëndetësia q…

Avokati Genc Gjokutaj, në emisionin 360gradë, të Artur...

Shokon gazetari: Sot, vrasje për trafikun e drogës (360video)

Shokon gazetari: Sot, vrasje për trafikun e drogës (360video…

Gazetari Roland Qafoku, në 360gradë të Artur Zhejit, duke k...

Trondit gazetari,  zbulon mesazhet e bashkëshortes së Tahirit

Trondit gazetari, zbulon mesazhet e bashkëshortes së Tahiri…

Gazetari Basir Çollaku, në emisionin 360gradë, të Ar...

Braçe kundër Peleshit, sfidohen në Kuvend

Braçe kundër Peleshit, sfidohen në Kuvend

Seanca Plenare e së enjtes, ka për rend dite diskutimin  pe...

Çollaku shokon: Marrëveshja e grupeve  kriminale

Çollaku shokon: Marrëveshja e grupeve kriminale

Deputeti i LSI, Luan Rama, i ftuar në "360 Gradë" në Ora Ne...

Fatos Klosi rrëfen: Ja kur nisën problemet e mia/ Përplasja me...

Fatos Klosi rrëfen: Ja kur nisën problemet e mia/ Përplasja …

Ish -shefi i shërbimit sekret, Fatos Klosi, në 360gradë t&e...

Lexo më shumë ...

×