Turqia dhe Greqia në prag lufte? Anijet ushtarake ballë për ballë në Egje!

21-02-2017
Janë rritur tensionet në zonën e ishujve të pabanuar në kufirin detar greko-turk. Që nga fundi i Janarit tensionet kanë…

Historiani i njohur: Lufta e Tretë Botërore, një “kërcënim shumë serioz”

21-02-2017
Sipas një historiani të shquar mundësia e nisjes së Luftës së Tretë Botërore është kthyer një “kërcënim shumë serioz”. Zgjedhjet…

Parlamenti i Holandës voton PRO kultivimit të kanabisit

21-02-2017
Dhoma e ulët e parlamentit holandez, ka votuar pro kultivimit të kanabisit. Projekt-ligji do të mundësojë që kultivuesit profesionalë, ta…

Video / Demi sjell rrotull policinë nëpër qytet

21-02-2017
Nju Jork - Policia ka qënë duke ndjekur një dem të vogël, i cili kishte dalë rrugëve të qytetit mëngjesin…

Çfarë e keqe mund t'i ndodhë Ramush Haradinajt në Francë, sipas avokatit Koci? (Video)

21-02-2017
Sonte në emisionin 'Komiteti' - i drejtuar nga Berat Buzhala - prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini, avokati Arianit…

Çifti britanik e birëson, 11-vjeçari shqiptar u përdhunon fëmijën

21-02-2017
Në një shkrin të publikuar në britaniken “The Sun” shkruhet se një 11-vjeçar shqiptar ka përdhunuar fëmijën e vogël të…

Raportohet për “Grimca radioaktive vdekjeprurëse të përhapura në gjithë Evropën”

21-02-2017
Një aeroplan i forcave ajrore të SHBA-së i cili ka për qëllim të detektojë eksplodimet nukleare është dërguar në Britani,…

Shqiptari ekzekutohet në sy të gruas dhe fëmijëve, autori njerku 54-vjeçar zviceran (FOTO)

21-02-2017
Shqiptari i cili mbrëmjen e djeshme është qëlluar me armë në në banesën ku jetonte në Zvicër, ka ndërruar jetë në spital…

Libi, trupat e 87 emigrantëve zbulohen në një plazh pranë Tripolit

21-02-2017
LIBI- Trupat e 87 emigrantëve afrikanë janë gjendur në brigjet e Zavijas, qytetit Zavija në Libi, gjatë tragjedisë së fundit…

E pazakontë/ Presidenti emëron bashkëshorten për zv.presidente

21-02-2017
residenti i Azerbajxhanit, Ilham Aliyev, ka emëruar bashkëshorten e tij, Mehriban Aliyeva, për zëvendëspresidente të parë të këtij vendi. Urdhri…

Gara presidenciale në Serbi, Nikoliç tërhiqet, mbështet Vuçiç

21-02-2017
Presidenti nacionalist i Serbisë, Tomisllav Nikollic, ka thënë se nuk do të garojë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale dhe se…

Kukan: Opozita në Shqipëri të vijojë jetën parlamentare

21-02-2017
Edhe eurodeputeti tjeter i djathte Eduard Kukan, nje njohes i vjeter i çeshtjeve shqiptare, i eshte shtuar sot listes se…

Foto/ Hakerat serbë sulmojnë faqen Web të aeroportit, ja çfarë thonë kundër shqiptarëve

21-02-2017
Faqja në internet e kompanisë ajrore Asiana Airlines në Seul, të hënën pësoi një sulm kibernetik. Sipas kompanisë, vandalët kibernetike…

Burri e kap duke i ... gruan në shtëpinë e tij, shqiptari përfundon në urgjencë

21-02-2017
Ka përfunduar me goditje me thikë grindja e ndodhur pasditen e djeshme në komunën Castelbelforte të Italisë fqinje, mes një…

VIDEO/Mamaja i thyen shkopin vogëlushit, dhunë e “çmendur” mbi mishin e njomë

21-02-2017
Një video me të vërtetë e dhunshme qarkullon në internet prej pak kohësh ku dallohet se si një nënë e…

Sekuestrohen 53 kg në Greqi, arrestohen tre shqiptarë

21-02-2017
Një sasi prej 53 kilogramë lëndë narkotike e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia greke dhe tre shqiptarë e…

(Foto) Këta janë njerëzit më të pasur të të gjitha kohërave

21-02-2017
Klasifikimi për njerëzit më të pasur në botë ndryshon shpesh. Çdo vit revista “Forbes” publikon një artikull i cili përfshin…

Ligjvënësit amerikanë hetim fondeve për grupet e Soros, krahut të majtë në Europë

21-02-2017
Ligjvënësit amerikanë hetim fondeve për grupet e Soros,  krahut të majtë në Europë George Soros dyshohet se është përfshir në…

Zbulohet skandali seksual, si i financonte qeveria orgjitë gay (Video+18)

21-02-2017
Një skandal seksual i financuar nga qeveria italiane është zbuluar nga emisioni investigativ “Le Iene”. Drejtuesi i një organizate italiane…

Tronditet Kosova nga krimi horror, babai ther njërën foshnjë, tjetrën e plagos

21-02-2017
Një tridhjetepesë vjeçar nga Shtërpca e Kosovës me inicialet D.K, ka therur foshnjat e veta 40 ditëshe. Ndërsa njëra ka…

TË FUNDIT

Berisha sulmon ashpër ambasadorin Lu dhe merr në mbrojtje kryeprokurorin Llalla (VIDEO)

Berisha sulmon ashpër ambasadorin Lu dhe merr në mbrojtje kr…

Ish-kryeministri Berisha ka hedhur akuza të forta ndaj ambasadorit Lu...

Berisha : Darka e fundit e qeverisë Rama-Meta

Berisha : Darka e fundit e qeverisë Rama-Meta

Ish-kryeministri Sali Berisha, sonte, në emisionin “Studio e Ha...

Gazeta belge: Kryeprokurori i Shqipërisë kërkon ndihmë për arrestimin e Balilit, policia nuk do (FOTO)

Gazeta belge: Kryeprokurori i Shqipërisë kërkon ndihmë për a…

Kryeprokurori i Shqipërisë, Adriatik Llalla i shoqëruar edh...

City – Monaco, kjo është fotografia që po befason botën e futbollit

City – Monaco, kjo është fotografia që po befason botën e fu…

Milionat, lojtarët dhe ndoshta edhe trajnerin më të mir&eum...

Super ndeshje City-Monaco, nuk po numërohen dot golat

Super ndeshje City-Monaco, nuk po numërohen dot golat

Në ndeshjen ndërmjet Mançester Sitit dhe Monakos &eu...

Ylli Rakipi: Meta i bën llogaritë mirë, s'bashkohet me opozitën se humb pushtetin

Ylli Rakipi: Meta i bën llogaritë mirë, s'bashkohet me opozi…

Gazetari Ylli Rakipi, i ftuar në “Rubrikën e Opinionit&rdq...

“Vëllai i Ramës rrahu zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni, i mori telefonin”

“Vëllai i Ramës rrahu zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni, i mori…

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Studio e H...

Si është restoranti i kryeministrisë, ku darkojnë Rama dhe Meta?

Si është restoranti i kryeministrisë, ku darkojnë Rama dhe M…

Restoranti brenda kryeministrisë, është një ambient q&...

Penallti për Atleticon, Ja çfarë ndodhi

Penallti për Atleticon, Ja çfarë ndodhi

Kevin Gameiro ka shënuar nga penalltia dhe dërgoN atletikon n&eu...

Drejtori i Teatrit Kombëtar sulmon protestën e opozitës, Robert Ndrenika e kritikon: Që kur ka filluar të bëjë ham-ham drejtori? (DEBATI)

Drejtori i Teatrit Kombëtar sulmon protestën e opozitës, Rob…

Hervin Çuli, drejtori aktual i Teatrit Kombëtar, ka dalë ...

VIDEO/ Direkt nga goditja e këndit, Aguero shënon supergol

VIDEO/ Direkt nga goditja e këndit, Aguero shënon supergol

Ky ishte goli i dytë personal në këtë ndeshje për...

Triumfon City ndaj Monakos, çmenden lojtarët në këtë ndeshje, " të gjithë duan të shënojnë gol"

Triumfon City ndaj Monakos, çmenden lojtarët në këtë ndeshje…

Ndeshja e fazës së 1/16 në Ligën e Kampionëve mid...

Berisha bën për ujë të ftohtë gazetaren: Ndrikull portalesh, je pjesë e mafies së Soros-it

Berisha bën për ujë të ftohtë gazetaren: Ndrikull portalesh…

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka kthyer përgjigje sot një arti...

Berisha: Gazetarin e Top-Channel që paguante zëdhënësin e Fyle, e ka punësuar Vlahutin në Tiranë

Berisha: Gazetarin e Top-Channel që paguante zëdhënësin e Fy…

Ish-kryeministri Sali Berisha duke folur në emisionin “Studio e...

Julian Deda-Hervin Çulit: O palaço, përbuzës ndaj Fushë Krujës, s'mund të flasësh për Robert Ndrenikën

Julian Deda-Hervin Çulit: O palaço, përbuzës ndaj Fushë Kruj…

Aktori i humorit Julian Deda i është përgjigjur ditën ...

Atletico me një këmbë në çerekfinale

Atletico me një këmbë në çerekfinale

Atletico Madrid e ka fituar ndeshjen e parë të 1/16 të fina...

Welcome to Hymeti's Palace

Posted by HOTEL "Hymeti's Palace" on Monday, October 10, 2016

Lexo më shumë ...

×