“Vëllai i Ramës rrahu zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni, i mori telefonin”

21-02-2017
Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në “News24”, hodhi akuza të rënda ndaj Olsi Ramës, vëllait…

Berisha: Gazetarin e Top-Channel që paguante zëdhënësin e Fyle, e ka punësuar Vlahutin në Tiranë

21-02-2017
Ish-kryeministri Sali Berisha duke folur në emisionin “Studio e Hapur”, është shprehur se deklaruar se Top Channel nëpërmjet gazetarit të…

Si është restoranti i kryeministrisë, ku darkojnë Rama dhe Meta?

21-02-2017
Restoranti brenda kryeministrisë, është një ambient që e ka konceptuar vetë Edi Rama. Kjo sallë është në të njëjtin kat…

Berisha sulmon ashpër ambasadorin Lu dhe merr në mbrojtje kryeprokurorin Llalla (VIDEO)

22-02-2017
Ish-kryeministri Berisha ka hedhur akuza të forta ndaj ambasadorit Lu në lidhje me deklaratat e tij, se Prokurori i Përgjithshëm…

Hallet e grave në protestë përlotin bashkëshorten e Lulzim Bashës

21-02-2017
Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela nëpërmjet një fjale të shkurtër në çadrën e protestuesve të PD-së para Kryeministrisë, ka sqaruar…

Berisha akuzon Olsi Ramën: Kaloi kufirin me makinën e "Grupit të Xibrakës", rrahu zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni

21-02-2017
Ish-­kryeministri Sali Berisha ka hedhur sërish akuza të forta ndaj vëllait të kryeministrit Edi Rama, Olsi Ramës. I ftuar në…

Shpërthen Berisha: Rama si legen, le Lu dhe Vlahutin të sillen si guvernatorë

21-02-2017
Ish-kryeministri Sali Berisha, e ka quajtur të paaftë kreun aktual të qeverisë, Edi Rama, për të qeverisur vendin. Në një…

"Bomba" e Berishës: Javën tjetër lirohet Aldo Bare

21-02-2017
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka vijuar akuzat sot ndaj kryeministrit Edi Rama si person të lidhur me krimin. I ftuar në…

Maj 2010/ Kur Erion Veliaj protestonte në bulevard si PD sot (FOTO)

21-02-2017
Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i kërkoi organizatorëve të protestës të opozitës të zhvendosen nga bulevardi për të…

Berisha : Darka e fundit e qeverisë Rama-Meta

22-02-2017
Ish-kryeministri Sali Berisha, sonte, në emisionin “Studio e Hapur” nga gazetarja Eni Vasili ka folur rreth lajmt të sotëm se…

Darka Rama-Meta, ja komenti "pikant" i Berishës

21-02-2017
Ish-kryeministri Sali Berisha duke folur në emisionin “Studio e Hapur” në News24 është shprehur në lidhje me darkën Rama-Meta. I…

Ndodh në Elbasan! Prefekti i liron karriken Taulant Ballës (FOTO)

21-02-2017
Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla, ka qenë sot në një takim në qytetin e Elbasanit. Por ai i ka…

Bashkëshortja e Lulzim Bashës i bashkohet çadrës së protestës, rrëfen sakrificat e jetës (VIDEO)

21-02-2017
Bashkëshortja e Lulzim Bashës , Aurela ka mbajtur ditën e sotme një fjalim të shkurtër në çadrën e protestuesve të…

Syri: Çfarë po ndodh? Edi Rama po darkon me Ilir Metën

21-02-2017
Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Kuvendit Ilir Meta po darkojnë së bashku, shkruan Syri.net. Darka vjen në një kohë…

Takimi në selinë e PD-së, ja çfarë i tha Basha Fleckenstein-it për qeverinë teknike

21-02-2017
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian Knut Fleckenstein ka takuar kreun e PD, Lulzim Basha. Takimi ka nisur rreth orës 18:30…

Julian Deda-Hervin Çulit: O palaço, përbuzës ndaj Fushë Krujës, s'mund të flasësh për Robert Ndrenikën

21-02-2017
Aktori i humorit Julian Deda i është përgjigjur ditën e sotme drejtorit të Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli. Ky i fundit…

Blushi për protestën e opozitës: Nuk mund të hyj në çadrën e Berishës, por...

21-02-2017
Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka folur sot për protestën e opozitës në një forum të një universiteti privat. Blushi…

Edhe Eduard Kukan kundër bojkotit: Opozita ka shumë punë në Kuvend (FOTO)

21-02-2017
Edhe eurodeputeti i djathtë, Eduard Kukan është në një mendim  me deklaratat e raporterit për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Knut…

Përfundon takimi me Fleckenstein, Basha: PD s'do të lejojë zgjedhje fasadë, kësaj do ti shkojmë deri në fund (FOTO)

21-02-2017
Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein ka përfunduar takimin me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Paraditen e sotme,…

Takimi Nishani-Lu-Vlahutin, Presidenca: U bisedua rreth shqetësimit të ministrit Petrit Vasili

21-02-2017
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani zhvilloi një takim me Ambasadorin e SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu dhe Ambasadoren e Delegacionit…

TË FUNDIT

Berisha sulmon ashpër ambasadorin Lu dhe merr në mbrojtje kryeprokurorin Llalla (VIDEO)

Berisha sulmon ashpër ambasadorin Lu dhe merr në mbrojtje kr…

Ish-kryeministri Berisha ka hedhur akuza të forta ndaj ambasadorit Lu...

Berisha : Darka e fundit e qeverisë Rama-Meta

Berisha : Darka e fundit e qeverisë Rama-Meta

Ish-kryeministri Sali Berisha, sonte, në emisionin “Studio e Ha...

Gazeta belge: Kryeprokurori i Shqipërisë kërkon ndihmë për arrestimin e Balilit, policia nuk do (FOTO)

Gazeta belge: Kryeprokurori i Shqipërisë kërkon ndihmë për a…

Kryeprokurori i Shqipërisë, Adriatik Llalla i shoqëruar edh...

City – Monaco, kjo është fotografia që po befason botën e futbollit

City – Monaco, kjo është fotografia që po befason botën e fu…

Milionat, lojtarët dhe ndoshta edhe trajnerin më të mir&eum...

Super ndeshje City-Monaco, nuk po numërohen dot golat

Super ndeshje City-Monaco, nuk po numërohen dot golat

Në ndeshjen ndërmjet Mançester Sitit dhe Monakos &eu...

Ylli Rakipi: Meta i bën llogaritë mirë, s'bashkohet me opozitën se humb pushtetin

Ylli Rakipi: Meta i bën llogaritë mirë, s'bashkohet me opozi…

Gazetari Ylli Rakipi, i ftuar në “Rubrikën e Opinionit&rdq...

“Vëllai i Ramës rrahu zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni, i mori telefonin”

“Vëllai i Ramës rrahu zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni, i mori…

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Studio e H...

Si është restoranti i kryeministrisë, ku darkojnë Rama dhe Meta?

Si është restoranti i kryeministrisë, ku darkojnë Rama dhe M…

Restoranti brenda kryeministrisë, është një ambient q&...

Penallti për Atleticon, Ja çfarë ndodhi

Penallti për Atleticon, Ja çfarë ndodhi

Kevin Gameiro ka shënuar nga penalltia dhe dërgoN atletikon n&eu...

Drejtori i Teatrit Kombëtar sulmon protestën e opozitës, Robert Ndrenika e kritikon: Që kur ka filluar të bëjë ham-ham drejtori? (DEBATI)

Drejtori i Teatrit Kombëtar sulmon protestën e opozitës, Rob…

Hervin Çuli, drejtori aktual i Teatrit Kombëtar, ka dalë ...

VIDEO/ Direkt nga goditja e këndit, Aguero shënon supergol

VIDEO/ Direkt nga goditja e këndit, Aguero shënon supergol

Ky ishte goli i dytë personal në këtë ndeshje për...

Triumfon City ndaj Monakos, çmenden lojtarët në këtë ndeshje, " të gjithë duan të shënojnë gol"

Triumfon City ndaj Monakos, çmenden lojtarët në këtë ndeshje…

Ndeshja e fazës së 1/16 në Ligën e Kampionëve mid...

Berisha bën për ujë të ftohtë gazetaren: Ndrikull portalesh, je pjesë e mafies së Soros-it

Berisha bën për ujë të ftohtë gazetaren: Ndrikull portalesh…

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka kthyer përgjigje sot një arti...

Berisha: Gazetarin e Top-Channel që paguante zëdhënësin e Fyle, e ka punësuar Vlahutin në Tiranë

Berisha: Gazetarin e Top-Channel që paguante zëdhënësin e Fy…

Ish-kryeministri Sali Berisha duke folur në emisionin “Studio e...

Julian Deda-Hervin Çulit: O palaço, përbuzës ndaj Fushë Krujës, s'mund të flasësh për Robert Ndrenikën

Julian Deda-Hervin Çulit: O palaço, përbuzës ndaj Fushë Kruj…

Aktori i humorit Julian Deda i është përgjigjur ditën ...

Atletico me një këmbë në çerekfinale

Atletico me një këmbë në çerekfinale

Atletico Madrid e ka fituar ndeshjen e parë të 1/16 të fina...

Welcome to Hymeti's Palace

Posted by HOTEL "Hymeti's Palace" on Monday, October 10, 2016

Lexo më shumë ...

×