Mesazhet/ Burri kap ‘mat’ gruan police, e tradhëtonte me kolegun. I kishte vënë dashnorit emrin e shoqes

Faqja ne Facebook e Lolita, ka publikuar disa mesazhe te shkembyera midis dy efektive te Policise se Shtetit, qe kane nje lidhje te fshehte jashtemartesore. Siç kuptohet nga pershkrimi qe ben vete administratori i faqes, eshte burri i efektives qe e ka kapur ne flagrance te shoqen duke e tradhetuar.

Postimi i "Lolita."ne FB:

“I bëjmë thirrje Ministrit të Brendshëm, Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë t’i trajnojnë pak më mirë këta policët. Se jo vetëm që nuk dinë të kurvërojnë, po nuk dinë as të fshehin gjurmët. Të shënosh emrin e dashnorit si emër gruaje “Klodiana” dhe prapë të të kapë burri në flagrancë, imagjinoni ç’mund t’ju bëjë krimineli këtyre”.

20638148_1730956617205766_3647102755222302779_n20638198_1730956723872422_2484619607354618360_n20638359_1730956670539094_6718285845923760770_n20638400_1730954530539308_6490989563841139857_n (1)20638400_1730954530539308_6490989563841139857_n20638538_1730954473872647_2880647320345362467_n (1)20638538_1730954473872647_2880647320345362467_n20638554_1730956340539127_5479651176602795556_n (1)20638554_1730956340539127_5479651176602795556_n20638627_1730956637205764_996977781877151942_n20638707_1730956453872449_2553911743929725581_n20638712_1730956777205750_2913225862765764128_n20638814_1730956313872463_7618489828901495345_n (1)20638814_1730956313872463_7618489828901495345_n20638839_1730956697205758_5825211126099249143_n20638919_1730954877205940_4902913303557481911_n (1)20638919_1730954877205940_4902913303557481911_n20638984_1730956390539122_7716962312203167842_n (1)20638984_1730956390539122_7716962312203167842_n20663827_1730956593872435_4422563934396998890_n20664482_1730956417205786_1990541266970211872_n20664940_1730956370539124_2459093927865204103_n (1)20664940_1730956370539124_2459093927865204103_n20708102_1730957143872380_1734978975320875563_n20708172_1730956800539081_5845035652226513406_n20708178_1730956273872467_4291536518083932178_n (1)20708178_1730956273872467_4291536518083932178_n20708364_1730956557205772_2981943307279094991_n20708391_1730956883872406_3390859304620450974_n20727976_1730954503872644_1608000203836366594_n (1)20727976_1730954503872644_1608000203836366594_n20728194_1730956577205770_1920067525378482563_n20728243_1730956443872450_6930361123987362532_n20729201_1730956850539076_4881070866609731737_n20729266_1730956287205799_100330816803350709_n (1)20729307_1730956537205774_1632653645808858360_n20729319_1730957157205712_5602617449354530577_n20770119_1730956750539086_8662736995422265988_n

 /360grade.al

A vazhdon Marrëveshja Rama-Basha për Prokurorin e Përgjithshëm?

TË FUNDIT

Tifozët i dalin kundër, Besnik Hasi në pozitë të vështirë

Tifozët i dalin kundër, Besnik Hasi në pozitë të vështirë

Besnik Hasi gjendet përballë një situate mjaft të &cce...

Ambasadori Lu tregon se ku ‘çalojnë’ zgjedhjet në Shqipëri, …

TIRANE – Donald Lu njihet si një nga ambasadorët q&eu...

Përdhunoi shqiptaren, klubi i njohur refuzon Robinhon

Përdhunoi shqiptaren, klubi i njohur refuzon Robinhon

Braziliani Robinho tashmë po fillon të vuajë pasojat e d&eu...

Kriza në Reformë në Drejtësi, përfaqësuesi i shoqërisë civile në KLP mund të mos zgjidhet kurrë

Kriza në Reformë në Drejtësi, përfaqësuesi i shoqërisë civil…

Përfaqësuesi i shoqërisë civile në Këshillin...

Donnarumma-Milan, një histori përplasjesh, Raiola në mes dhe një ngërç ligjor

Donnarumma-Milan, një histori përplasjesh, Raiola në mes dhe…

Juventus, Real Madrid, Barcelona, PSG, Manchester United, Manchester City ...

Votimi elektronik, flet Lu: Keni probleme me blerjen e votës, elektronika i zgjidh këto

Votimi elektronik, flet Lu: Keni probleme me blerjen e votës…

Ambasadori amerikan Donald Lu ka vlerësuar përdorimin e teknolog...

Faktet penale dhe mesazhet që rrëzuan mbrojtjen e Tahirit

Faktet penale dhe mesazhet që rrëzuan mbrojtjen e Tahirit

Ish-Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri nuk mund t&eum...

PD pranon kontratat e lobingut, flet për shpenzimet: Janë politike, jo zgjedhore

PD pranon kontratat e lobingut, flet për shpenzimet: Janë po…

Partia Demokratike, me anë të juristit të saj në Komis...

Patozi: Basha tentoi të tjetërsojë PD-në, kur humbi u tërhoq

Patozi: Basha tentoi të tjetërsojë PD-në, kur humbi u tërhoq

Ish-deputeti i PD-së,  Astrit Patozi, akuzoi kreun demokrat Lulz...

Habit Paloka: Pse hymë në zgjedhje? Na kërcënuan, na detyruan në...Basha ka përgjegjësi për...

Habit Paloka: Pse hymë në zgjedhje? Na kërcënuan, na detyrua…

Deputeti i Partisë Demokratike, dhe njëherazi nënkryetari i...

Trondit gazetari, "zbulon" deputetët e kanabisit

Trondit gazetari, "zbulon" deputetët e kanabisit

Gazetari Basir Çollaku, i ftuar në emisionin 360gradë, t&...

Deputeti Luan Rama: Kryeministri nuk është i qetë sepse…

Deputeti Luan Rama: Kryeministri nuk është i qetë sepse…

Deputeti i LSI-se, Luan Rama, ne studion e 360grade të Artur Zhejit, ...

Shpërthen Gjokutaj/ Nuk trajtohet kanabisi, si shëndetësia qe nuk ka shtretër (360video)

Shpërthen Gjokutaj/ Nuk trajtohet kanabisi, si shëndetësia q…

Avokati Genc Gjokutaj, në emisionin 360gradë, të Artur...

Shokon gazetari: Sot, vrasje për trafikun e drogës (360video)

Shokon gazetari: Sot, vrasje për trafikun e drogës (360video…

Gazetari Roland Qafoku, në 360gradë të Artur Zhejit, duke k...

Trondit gazetari,  zbulon mesazhet e bashkëshortes së Tahirit

Trondit gazetari, zbulon mesazhet e bashkëshortes së Tahiri…

Gazetari Basir Çollaku, në emisionin 360gradë, të Ar...

Braçe kundër Peleshit, sfidohen në Kuvend

Braçe kundër Peleshit, sfidohen në Kuvend

Seanca Plenare e së enjtes, ka për rend dite diskutimin  pe...

Lexo më shumë ...

×