FOTO-LAJM/ "Plehrat në vend kanë dalë jashtë kontrollit, Rama do edhe të importit"

22-09-2017
Vendimi i marrë nga qeveria "Rama 2" për të rikthyer sërish në parlament ligjin për importin e mbetjeve, ka marrë…

Denoncimi/ Një nga rrugët kryesore të kryeqytetit është në terr

23-08-2017
Ditën e sotme , banorët e lagjes në Rr. Naim Frashëri po përballen me mungesën e energjisë, ndërsa nuk dihet…

E pabesueshme çfarë ndodh në Malësi të Madhe, nusja merret me kamjonçinë/ FOTO

22-08-2017
Një lexues i 360grade.al, ka raportuar në faqen tonë një ngjarje jo te zakontë. Një festë dasme dhe një gjetje…

Letra e qytetarit: Zgjohem çdo ditë me frikë...Nuk dua të kthehem statistikë për policinë

09-08-2017
Në kuadër të rubrikës, lajmi luaj lajmi jonë, në imboxin e 360grade.al ka mbërritur kjo letër, e shkruar nga një…

Letra e lexuesit: Z. Kryeministër operacionet e policore nuk lajmërohen në tv. Kësaj i thonë, ikni se do ju kap...

31-07-2017
Letra e lexuesit: Një lexues i 360grade.al ka komentuar daljen e fundit të Kryeministrit Edi Rama, që sot paradite kishte…

Lexuesja kërkon ndihmë, pyet Kryeministrin: "Ku duhet të drejtohem?

29-07-2017
Njw lexuese e 360 grade ka derguar nje ankese ne redaksine tone. "Pershendetje.Te faqja juaj ne fb kam pare se…

Shpërthen lexuesi i 360grade.al ndaj Ramës: Linda bankën që administron e gjeti vetë apo ja dhe ti ?

29-07-2017
Një lexues i 360grade.al, në kuadër të rubrikës lajmi juaj, lajmi jonë i është drejtuar redaksisë sonë, pasi përmes shkrimeve…

Emigranti nga Franca letër qeverisë: Kur nuk rregullon dot punë, çm... ke që prish punë...

22-07-2017
Në redaksinë e 360grade.al, në kuadër të rubrikës "denonco" ka mbërritur kjo letër, ku pyetet qeveria, se përse i prish…

Letra tronditëse e Julianit 11-vjeç për kryeministrin: Nuk kemi lekë as për...

12-07-2017
Problemet e varfërisë në Shqipëri kanë arritur deri në atë pike sa të “pushtojnë” dhe mendjen e fëmijëve. Në redaksinë…

360grade.al/Letra e një ish prostitute: Si ju shita deputetit dhe ai më shiti te Ministri…

09-06-2017
Në redaksinë e 360grade.al, ka mbrritur një letre e dhimsur, të cilën kemi vendosur ta botojmë me iniciale dhe me…

Skandal/ Denoncimi: Ambulanca e Urgjencës me goma të shfryra, me letër plasmas dhe jo në gjendje pune

19-04-2017
Foto dhe pajme tronditëse të gjendjes së ambulancave të cilat janë paraqitur më poshtë nga një lexues i 360gradë.al. Gomat…

"Mbyllet" urgjenca, Shpërthen qytetari: Këtu nuk funksionon asgjë, ku janë mjekët!?

13-04-2017
Urgjenca e Tiranës është "mbyllur". Siç mund ta shikoni në këtë foto, duke qartë që hyrja në urgjencë është e…

Zhvillim a degradim?!

20-04-2017
Një nga lypsit e njohur të kryeqytetit që vazhdimisht e shikon nëpër dyert e autobusëve të linjës Kinostudio – Kombinat, …

Ngjarje e pazakontë në Elbasan, kamioni e tejkalonte lartësinë e lejuar, ngec nën urë (Foto)

18-03-2017
Një kamion ka ngecur i bllokuar per disa minuta në ish-mbikalimet e trenit në aksin rrugor Elbasan- Librazhd, duke penguar…

Teksti i Interpelancës parlamentare në Romë, për 28.600 tonelatat e plehrave të "humbura" në Shqipëri

17-03-2017
Deputeti Riccardo Nuti, i Lëvizjes 5 Yjet, përmes një kërkese drejtuar Kryeministrit, Ministrit të Drejtësisë, Ministrit të Ambientit, të Ministrit…

Zhdukja e 1300 kontenierëve, 10 pyetje për Edi Ramën nga gazeta Italiane. A do u përgjigjet kryeministri?

16-03-2017
  13:09, 16/03/2017 Qeveria shqiptare ka bërë të ditur se do të padisë sitin “Pianeta Italia News”, i cili publikoi…

FOTO/ Zbulohen dokumentet e portit dhe doganës: Mungojnë 1300 kontenierë që u futën në Durrës

16-03-2017
Qeveria shqiptare mohon që në Shqipëri të kenë hyrë kontenierë me lëndë kimike dhe këtë e tha edhe publikisht Edi…

Skandali i 1 300 kontenierëve me mbetje, Manjani "nxjerr" zbuluar doganat: Edhe nëse ishin goma, ligji e ndalon... Duhen shpjegime

16-03-2017
Skandali i publikuar nga mediat italiane, që lidhet me importimin në mënyrë të paligjshme të mbetjeve në vendin tonë, që…

Denoncimi/ Thellohet skandali tek Urgjenca e Tiranës, pamje të reja nga mjerimi (FOTO-VIDEO)

01-03-2017
Pas shkatërrimit të mjeteve, gati mbi 80% e tyre janë jashtë funksionit pasi janë të pakualiduara por edhe të pasiguruara…

FOTO/Denoncimi: Ndotësi kanceroz i Elbasanit vazhdon të marrë jetë njerëzish. Filtrat hiqen naten

01-03-2017
Banorët e Elbasanit vijojnë të jenë të shqetësuar për tyhmin që krijon metalurgjiku. Siç shikohet në këto foto të mbërritura…
Faqja 1 nga 2

TË FUNDIT

Kryemadhi i përgjigjet ftesës së Bashës: Aksion të përbashkët politikë kundër bandave në pushtet...

Kryemadhi i përgjigjet ftesës së Bashës: Aksion të përbashkë…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur ftes&e...

Kryemadhi në konferencë urgjente për mediat, ndiqeni LIVE këtu

Kryemadhi në konferencë urgjente për mediat, ndiqeni LIVE kë…

Kryemadhi më herët: Sot është dita e së vër...

VIDEO/  Pse Shqipëria e acaron Athinën zyrtare? Zbulohen të ftuarit e Zhejit në emisionin 360 Grade

VIDEO/ Pse Shqipëria e acaron Athinën zyrtare? Zbulohen të …

Ditët e fundit, pas miratimit të ligjit të Pakicave Komb&eu...

VIDEO /Basha-Ramës: E shite Tahirin, por pas Sajmes fshihesh ti, trafikantët pranuan blerjen e votës. Nesër ora vendimeve të mëdha

VIDEO /Basha-Ramës: E shite Tahirin, por pas Sajmes fshihesh…

Kreu i Partisë Demokratike ka paraljmëruar se nesër do t&eu...

Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë dhe shuhet prap

Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë dhe shuhet prap

Nga Ilir Demaliaj Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë...

Manjani: Jo Saimiri, por Rama!

Manjani: Jo Saimiri, por Rama!

Nga Ylli Manjani Jo Saimiri, por Rama!—�—�—Gabimi i mad...

Rama në samitin me bizneset nga rajoni: Të mos biem në kurthin e polemikave, duhet bashkëpunim më i madh

Rama në samitin me bizneset nga rajoni: Të mos biem në kurth…

Kryeministri Edi Rama iu drejtua sot Samitit rajonal “100 liderë...

Përgjimi i trafikantëve/ Habilaj dhe Çelaj ndajnë pazaret: 30 mijë euro do ia çoj Saimirit

Përgjimi i trafikantëve/ Habilaj dhe Çelaj ndajnë pazaret: 3…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar dosjen e plot&...

A po e shet Rama Tahirin ashtu siç shiti Shpëtim Gjikën?

A po e shet Rama Tahirin ashtu siç shiti Shpëtim Gjikën?

Akuzat për përfshirjen e ish ministrit të brendshëm, S...

Shtohen zërat për largimin e Ramës: E vetmja zgjidhje është rrëzimi i tij!

Shtohen zërat për largimin e Ramës: E vetmja zgjidhje është …

Dalja në dritë e dosjes së Habilajve dhe përfshirja n&...

Çfarë po ndodh? Basha e Kryemadhi kanë një lajmërim...

Çfarë po ndodh? Basha e Kryemadhi kanë një lajmërim...

Arrestimi i Moisi Habilajt duket se ka tronditur opinionin publik. Kreu i ...

“Dosja Habilaj”, zbulohen 4 shqiptarët e tjerë të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane

“Dosja Habilaj”, zbulohen 4 shqiptarët e tjerë të shpallur n…

Pas zbatimit të urdhër arrestit për 11 persona të arre...

E Fundit/ Basha publikon dosjen e plotë të bandës “Habilaj-Tahiri”

E Fundit/ Basha publikon dosjen e plotë të bandës “Habilaj-T…

Partia Demokratike publikon dosjen e plote hetimore per banden e droge dhe...

Video/ Lidhja me Habilajt, Tahiri rrëfen: Gënjeshtër e madhe, ky është gabimi im...Ka dhe një mesazh për Ramën

Video/ Lidhja me Habilajt, Tahiri rrëfen: Gënjeshtër e madhe…

Ish Ministri i Punëve të Brendshme ka dalë në një...

Vasili paralajmëron Ramën: Kryeministër, Nuk i lan dot duart duke shitur ish- ministrin shërbëtor të drogës dhe krimit

Vasili paralajmëron Ramën: Kryeministër, Nuk i lan dot duart…

Kreu i Grupit Kuvendor të LSI, Petrit Vasili përmes një pos...

Kokëdhima: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet

Kokëdhima: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet

ZGJIDHJA kërkoi që kryeministri Rama të japë dorë...

Lexo më shumë ...

×