Bëja seks të zjarrtë me gruan e shefit tim, por tani ajo me dha lajmin shokues që...

E dashura psikologe: Unë fillova të mendoj më tepër rreth natës kur unë dhe gruaja e shefit tim kishim marrëdhënie seksuale, derisa ajo e theu këtë duke thënë se është shtatzënë. Unë mund të jem me të, por nëse e hap gojën, unë mund të shkatërroj një familje. Qfarë të bëj? Puna ime është në një dyqan riparues dhe gruaja e shefit tim mbanë shënimet. Unë jam 23 vjeq dhe ajo është 40 vjeq dhe është shumë e bukur. Një mbrëmje isha duke punuar jashtë orarit dhe ajo hyri për të mbyllur vendin.

Ajo më kapi syrin sepse kiste veshur pantallona të zeza prej lëkure dhe një bluzë shumë të shkurtër. Ajo dukej shumë 'e nxehtë'. Ajo na bëri kafe dhe ne u ulëm në dhomën e magazinës për të biseduar, ashtu sic kishim bërë shumë herë më parë. Disi dukej ndryshe. Ajo arriti që më këmbët e saj në mes të mija të dukej shumë prekëse. Nuk munda ta ndaloja veten dhe gjërat u nxehën shumë. Para se ta mendoja këtë, ne ishim duke u puthur dhe më pas bëmë seks. Ne nuk e thamë asnjë fjalë më pas, vetëm mbyllëm lokalin dhe shkuam në shtëpi. Asgjë nuk është thënë për të që nga ajo kohë. Ajo ka tre fëmijë, dy prej të cilëve janë adoleshentë. Ata shpesh vijnë në garazh. Ata janë një familje e bukur dhe do t'ia thyeja zemrën e shefit tim nëse e di se qfarë kemi bërë. Nuk e dija se qfarë të thosha kur më tregoj se është shtatzënë, ata janë të befasuar por të kënaqur.

Tani nuk mund të ndalem në pyetjen nëse fëmija është i imi. Ajo duket e lumtur dhe rrezatuese kur vjen dhe nuk vepron ndryshe ndaj meje. Shefi im dhe ajo gjithmonë duken të lumtur së bashku, por pse më erdhi atë natë nëse ata janë aq të lumtur? Ajo e bëri të gjithën. Unë do të isha i gatshëm të mbështesja fëmijën dhe të isha një baba i duhur, por sic është puna, unë po mendoj të gjej një punë tjetër.

Psikologia përgjigjet: Është e vështirë ta shihni atë dhe të mos i thoni asgjë. Ju pranoni se nuk e keni menduar atë natë derisa morët lajmin për fëmijën. Megjithatë ju thoni se jeni më fat që ajo ju deshti. Ishte ajo që ishte, një takim seksual i rastësishëm, kështu që mos lejoni që ndjenjat tuaja të ikin me ju. Ju jeni më mirë duke e mbajtur këtë në vete, pasi pasojat duke i përfshirë të gjithë mund të jenë katastrofal. Ajo është është e lumtur për lajmin e saj dhe nuk ka dashur të ju tregoj ju se është shtatëzënë. Ju nuk e dini kohën e saktë të shtatëzanisë, mund të jetë rastësi dhe mund të jeni krejtësisht i gabuar kur mendoni se ju mund të jeni babai. Shefi juaj nuk është aq naiv. Ai e di nëse ka pasur marrëdhënie seksuale me gruan e tij në kohën e duhur. Nëse ju mendoni se duhet të largoheni, gjeni një punë tjetër para se të largoheni. Ju jeni në një pozicion më të fortë për të gjetur një punë gjatë kohës që jeni ende i punësuar.

A do kapen në Shqipëri Peshqit e Mëdhenj?

TË FUNDIT

VIDEO/ Vendoset rekordi historik në boks, “knock out” për 11 sekonda

VIDEO/ Vendoset rekordi historik në boks, “knock out” për 11…

Ndeshja e boksit e zhvilluar në Belfast mes afrikanojugorëve Zol...

Titujt e shtypit, e hënë 20 nëntor 2017

Titujt e shtypit, e hënë 20 nëntor 2017

Titujt e shtypit, e hënë 20 nëntor 2017...

De Biasi: Po më vjen turp që...

De Biasi: Po më vjen turp që...

Nuk ka arritur dot të mbajë ritmin e rezultateve pozitive trajne...

Top Channel/ Tahiri gënjen, nuk ishte në Mynih tek babai por në...

Top Channel/ Tahiri gënjen, nuk ishte në Mynih tek babai por…

Siç raportoi për herë të parë Top Channel, depu...

Një vrasës drejton komisariatin e Dibrës...

Një vrasës drejton komisariatin e Dibrës...

Një tjetër denoncim është bërë ndaj uniforma...

Berisha publion foton ku Rama shfaqet duke...

Berisha publion foton ku Rama shfaqet duke...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, duke e...

Vasili: Qindra milion lekë të vjedhura dhe shpërdoruara

Vasili: Qindra milion lekë të vjedhura dhe shpërdoruara

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së Petrit Vasili ke reaguar në r...

Reforma/ Ngjela lëshon bombën:  Në mars 2018, PD dhe PS shkërmoqen nga arrestimet

Reforma/ Ngjela lëshon bombën: Në mars 2018, PD dhe PS shkë…

Nga Spartak Ngjela. Në fillim të vitit 2018 e deri në mars...

‘Arratisja’ e Tahirit/ Prokuroria: Ja pse e lejuam ish-ministrin të dilte nga Shqipëria

‘Arratisja’ e Tahirit/ Prokuroria: Ja pse e lejuam ish-minis…

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mbërriti mbrëmjen e ...

Video/ Edi Rama paralajmëron masa të forta ndaj...

Video/ Edi Rama paralajmëron masa të forta ndaj...

Në komunikimin javor në “Facebook”, Edi Rama tha se ...

Foto/ Tom Doshi dhe Flamur Noka takohen si miq!

Foto/ Tom Doshi dhe Flamur Noka takohen si miq!

Kanë të përbashkët vetëm faktin se që të...

Ilir Kadia: Olldashi kishte një parandjenjë para se të ikte përgjithmonë...

Ilir Kadia: Olldashi kishte një parandjenjë para se të ikte …

Gazetari Ilir Kadia, mik i te ndjerit Sokol Olldashi, ka përkujtuar m...

Hudhër, limon dhe mjaltë, kombinimi ideal për ditët e dimrit...

Hudhër, limon dhe mjaltë, kombinimi ideal për ditët e dimrit…

Ditët ftohta dhe temperaturat e ulëta shumë shpejt do t&eum...

Tavekio tregon arsyet: Ja pse nuk e vumë De Biasin në krye të Kombëtares

Tavekio tregon arsyet: Ja pse nuk e vumë De Biasin në krye t…

Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Karlo Tavekio, zbu...

Gazetarja, deklaratë e fortë: Kosta Trebicka u vra/ Vrasja erdhi nga përtej...

Gazetarja, deklaratë e fortë: Kosta Trebicka u vra/ Vrasja e…

Gazetarja Anduena Llabani, ka bërë një deklaratë t&eum...

Gazetarja Llabani zbulon urdhërarrestin për Saimir Tahirin

Gazetarja Llabani zbulon urdhërarrestin për Saimir Tahirin

Gazetarja Anduena Llabani, në emisionin 360gradë, të Artur ...

Lexo më shumë ...

×