Zbuloni si të dalloni nëse vezët vijnë nga një pulë e sëmurë

17-10-2017
Vezët janë shumë të rëndësishme për shëndetin tonë, por për fat të keq, jo të gjitha vezët janë njësoj dhe…

"7 mrekullitë e botës", kush janë misteret që vazhdojnë të tundojnë botën e sotme?

17-10-2017
Monumente e lashta janë një labirint i vërtet në ditët e sotme. Historian, arkeologë dhe ekspertë të ndryshëm janë munduar…

Flet eksperti: Nuk është asnjëherë vonë për të ndryshuar karrierë, arsyeja...

17-10-2017
“Nuk është asnjëherë vonë”. Kjo është përgjigjja e Dorie Clark rreth pyetjes nëse keni humbur mundësinë për të bërë një…

Parashikimi i motit, e martë 17 tetor 2017

17-10-2017
Kthjellimet dominojnë pjesën më të madhe të territorit duke përjashtuar ultësirën perëndimore ku gjatë paradites do të ketë edhe vranësira…

Pse meshkujt nuk preferojnë të vënë prezervativ? Duket se kjo ka të bëjë me madhësinë e tyre të penisit

16-10-2017
Prezervativi është barriera më efektive për të na mbrojtur nga sëmundjet e transmetueshme seksualisht, por nëse i shikoni statistikat, do…

Vendosni limon në çorape, do të mahniteni me rezultatin

16-10-2017
Shpesh thembrat e plasaritura të mbartura nga sezoni i dimrit, mund të kthehen në një problem shqetësues kur vjen puna…

Ja sa orë duhet të flini sipas moshës që keni

16-10-2017
Ndonjëherë nuk kemi kohë të mjaftueshme për të pushuar, për të gatuar ushqimin e duhur ose për të fjetur mjaftueshëm…

Kur jeni duke bërë seks mos guxoni ta prekni femrën në këto 3 vende sepse...

16-10-2017
Gjatë kohës që kryeni marrëdhënie intime është mirë mos t’i prekni disa pjesë të trupit të femrës. Më poshtë po…

E dini pse femrat shkojnë shumë shpesh në tualet"? Ja çfarë thotë doktori me famë

16-10-2017
E keni vënë re që femrat shkojnë më shpesh se meshkujt në tualet e madje, edhe kur shkojnë qëndrojnë me…

Horoskopi ditor, e martë 17 tetor 2017

17-10-2017
Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi…

Video/ Donte të shiste virgjërinë për një iPhone 8, vajzës i ndodh gjëma pasi...

16-10-2017
Një vajzë adoleshente që pretendonte të nxirrte në ankand virgjërinë e saj në këmbim të një iPhone 8, ka marrë…

Këto tre pjesë nuk duhet t'i prekni kurrë gjatë marrëdhënieve seksuale

17-10-2017
Gjatë kohës që kryeni marrëdhënie intime është mirë mos t’i prekni disa pjesë të trupit të femrës.Më poshtë po ju…

Gazmore/ Ja si i shikojnë djemtë të dashurat e tyre kur janë me perioda

16-10-2017
Kjo është një video humoristike nga aktorja e njohur e rrjeteve sociale HannahStocking. Bëhet fjalë për një vajzë e cila…

Video/Shikoni shtimin më të fundit në forcat e policisë së Dubait, kriminelët s’do ta kenë aspak të lehtë

30-11--0001
Policia e re e Dubait është mjaft e përgatitur për të gjurmuar dhe kapur çdo kriminel.   Pajisjet e re…

'Nostradamusi i ri' parashikon se cili do ta fillojë më parë Luftën Botërore, dhe është shumë afër

16-10-2017
Susan De Vere ka punuar si medium shpirtëror për pesë dekada dhe ka parashikuar me sukses fenomenet si Brexit dhe…

I ishte krijuar një gungë në oborr, as që do ta mendoni çfarë ndodhej brenda saj

16-10-2017
Do të ishte e çuditshme të shikonim një gjë të tillë në oborrin e shtëpisë sonë. Bëhet fjalë për një…

Zgjoheni natën? Ja cilat janë dy zakonet që duhet t'i shmangni rreptësisht

16-10-2017
Zgjimi në mes të natës gjithmonë na sjell shqetësime gjë të cilat reflektohen gjatë ditës. Pas zgjimit vjen momenti i…

Video/Si vidhet BMW-ja luksoze për 60 sekonda, metoda e këtyre hajdutëve do t’ju lërë pa fjalë

16-10-2017
Një BMW luksoze vidhet në mënyrë profesionale dhe spektakolare nga disa hajdutë. Bëhet fjalë për një personi cili del nga…

Video/Ja çfarë ndodh kur tenton të gabisësh në mes të ditës

16-10-2017
Videoja është bërë virale në internet. Arsyeja është sa qesharake aq edhe e trishto. Një person vendosi të vidhte një…

Sapo keni nisur vitin e 3-të të universitetit? Këtu keni 20-të arsyet pse ky vit është më i miri

16-10-2017
Pavarësisht stresit rreth diplomimit, viti juaj i fundit luan rolin kyç. 1. Ju keni kaluar përmes humbësave, idiotëve dhe njerëzve…

TË FUNDIT

VIDEO /Basha-Ramës: E shite Tahirin, por pas Sajmes fshihesh ti, trafikantët pranuan blerjen e votës. Nesër ora vendimeve të mëdha

VIDEO /Basha-Ramës: E shite Tahirin, por pas Sajmes fshihesh…

Kreu i Partisë Demokratike ka paraljmëruar se nesër do t&eu...

Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë dhe shuhet prap

Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë dhe shuhet prap

Nga Ilir Demaliaj Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë...

Manjani: Jo Saimiri, por Rama!

Manjani: Jo Saimiri, por Rama!

Nga Ylli Manjani Jo Saimiri, por Rama!—�—�—Gabimi i mad...

Rama në samitin me bizneset nga rajoni: Të mos biem në kurthin e polemikave, duhet bashkëpunim më i madh

Rama në samitin me bizneset nga rajoni: Të mos biem në kurth…

Kryeministri Edi Rama iu drejtua sot Samitit rajonal “100 liderë...

Përgjimi i trafikantëve/ Habilaj dhe Çelaj ndajnë pazaret: 30 mijë euro do ia çoj Saimirit

Përgjimi i trafikantëve/ Habilaj dhe Çelaj ndajnë pazaret: 3…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar dosjen e plot&...

A po e shet Rama Tahirin ashtu siç shiti Shpëtim Gjikën?

A po e shet Rama Tahirin ashtu siç shiti Shpëtim Gjikën?

Akuzat për përfshirjen e ish ministrit të brendshëm, S...

Shtohen zërat për largimin e Ramës: E vetmja zgjidhje është rrëzimi i tij!

Shtohen zërat për largimin e Ramës: E vetmja zgjidhje është …

Dalja në dritë e dosjes së Habilajve dhe përfshirja n&...

Çfarë po ndodh? Basha e Kryemadhi kanë një lajmërim...

Çfarë po ndodh? Basha e Kryemadhi kanë një lajmërim...

Arrestimi i Moisi Habilajt duket se ka tronditur opinionin publik. Kreu i ...

“Dosja Habilaj”, zbulohen 4 shqiptarët e tjerë të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane

“Dosja Habilaj”, zbulohen 4 shqiptarët e tjerë të shpallur n…

Pas zbatimit të urdhër arrestit për 11 persona të arre...

E Fundit/ Basha publikon dosjen e plotë të bandës “Habilaj-Tahiri”

E Fundit/ Basha publikon dosjen e plotë të bandës “Habilaj-T…

Partia Demokratike publikon dosjen e plote hetimore per banden e droge dhe...

Video/ Lidhja me Habilajt, Tahiri rrëfen: Gënjeshtër e madhe, ky është gabimi im...Ka dhe një mesazh për Ramën

Video/ Lidhja me Habilajt, Tahiri rrëfen: Gënjeshtër e madhe…

Ish Ministri i Punëve të Brendshme ka dalë në një...

Vasili paralajmëron Ramën: Kryeministër, Nuk i lan dot duart duke shitur ish- ministrin shërbëtor të drogës dhe krimit

Vasili paralajmëron Ramën: Kryeministër, Nuk i lan dot duart…

Kreu i Grupit Kuvendor të LSI, Petrit Vasili përmes një pos...

Kokëdhima: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet

Kokëdhima: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet

ZGJIDHJA kërkoi që kryeministri Rama të japë dorë...

Gazetarja, deklaratë tronditëse për takimet e politikanëve në burgje

Gazetarja, deklaratë tronditëse për takimet e politikanëve n…

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në studion e emisionit “Studio ...

Rama reagon për ish ministrin e brendshëm Tahiri: Duam të vërtetën për Tahirin! Sa më parë!

Rama reagon për ish ministrin e brendshëm Tahiri: Duam të vë…

Edi Rama ka reaguar me një status në facebook, në të c...

Nëse po godasim Tahirin, po shpëtojmë Edi Ramën sot

Nëse po godasim Tahirin, po shpëtojmë Edi Ramën sot

Nga Arben Skenderi Tani beteja jonë është dëbimi i Ed...

Lexo më shumë ...

×