Në kërkim ndërkombëtar/ Arrestohet një tjetër ‘kokë e mafies’ dhe motra e tij (Emrat)

17-10-2017
Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar në Durrës, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Arben Plaku 51 vjeç,…

Vijon puna për ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim ndërkombëtar

17-10-2017
Burime nga policia bëjnë me dije se vijon puna për ndalimin e 2 shtetasve të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Specialistët për…

Një person ka rënë nga shkëmbi, ndërhyjnë forcat speciale Renea

17-10-2017
Burime nga policia bëjnë me dije se gjatë pasdites së sotme në një fshat të Thethit një person ka rënë…

Aksident në aksin rrugor Kakavije-Gjirokastër, 2 të plagosur

17-10-2017
Burime nga policia bëjnë me dije se gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Kakavije-Gjirokastër ka ndodhur një aksident dhe…

Zbulohet dosja e plotë, ja përgjimet mes Habilajve dhe palës shqiptare: Ku je në p... të sëmës? Të sh.... motrën...

17-10-2017
Ish Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është në mes të një stuhie. Akuzat e opozitës nga njëra anë dhe lajmet…

Antidroga greke jep alarmin: Organizatat kriminale shqiptare drejtojnë trafikun e drogës në Greqi

17-10-2017
Trafiku i madh drogës nga Shqipëria bëhet problem për vendet fqinje. Është Shefi i Luftës kundër Drogës në policinë e…

Udhëzimi për regjistrimet, ja proçedura për plotësimin e kuotave bosh në Universitete

17-10-2017
Dje nisi viti i ri akademik, por ka ende disa kuota bosh në Universitete. Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë…

Ky "truk" do ju ndihmoj të shmangni taksën e doganës për blerjet online

17-10-2017
Vendosja e një takse 22.4% mbi çmimin e produktit, nga ana e Ministrisë së Financave, për blerjet online, po penalizon…

“Shtet mafioz”, flet djali i gazetares që ekzekutuan me bombë: Pse u vra nëna ime

17-10-2017
Djali i gazetares investigative të vrarë dje me nje bombë në makine, pak pasi doli nga banesa ka leshuar akuza…

Dështon takimi Llalla- Tahiri. Zbulohet arsyeja e fortë pse kryeprokurori nuk e priti

17-10-2017
Takimi i lajmëruar mes Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla dhe ish ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri nuk është realizuar mesditën…

Shullazi përplaset në gjyq me ish- drejtorin e policisë

17-10-2017
Vijon seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda për çështjen e Emiljano Shullazit dhe kërcënimin ndaj rektorit Mynyr Koni.Në…

E FUNDIT/Tahiri i kërkoi takim, Llalla largohet nga prokuroria

17-10-2017
Ndërsa pritej që në prokurori të mbërrinte ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, mësohets e kryeprokurori Llalla është lraguar. Ka qenë…

Çfarë po ndodh? Pas arrestimi të Habilajt në Itali, Kreu i SHISH 60 minuta në zyrën e Kryeprokurorit Llalla, burimet: Priten zhvillime, Tahiri do...

17-10-2017
Kreu i SHISH Visho Ajazi Lika ka qenë sot në zyrën e Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Burime konfidenciale bëjnë…

Debati/ ‘Më futën në një makinë të zezë’, Shullazi ironizon Konin: Unë i them 100 herë kreut të burgut…

17-10-2017
Rektori i UT-se, Mynyr Koni eshte perballur sot ne seancen gjyqesore me personin e akuzuar per kercenim ndaj tij Emiljano…

Emrat/ Uiski mori në qafë bandën e hajdutëve, i zbulohet seria e vjedhjeve në Elbasan

17-10-2017
Dy persona jane arrestuar dhe nje tjeter eshte shpallur ne kerkim si pjese e nje bande grabitesish ne Elbasan. Policia…

‘Më shoqërove dhe mbarove pune?’, Shullazi sfidon ish-shefin e policisë. Ja debati në gjyq

17-10-2017
Debat dhe replika mes Emiljano Shullazit dhe ish kreut të policisë në Tiranës Ervin Hodaj, sot në seancën e radhës…

Vjeshtë 2017/ Kapet gomonja me vlerë 150.000 Euro, ja në pronësi të kujt ishte (Emri)

17-10-2017
Vijon puna prej Policisë Vlorë për zbatimin e detyrave të përcaktuara në Planin-Operacional ''Vjeshtë 2017'' ! Sekustrohet një mjet lundrues tip…

E FUNDIT/ Shullazi përplaset me ish-drejtorin e policisë gjatë seancës gjyqësore

17-10-2017
Vijon seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda për çështjen e Emiljano Shullazit dhe kërcënimin ndaj rektorit Mynyr Koni.…

LAJM I FUNDIT/ Dëshmia e rektorit/ Shullazi ‘frikëson’ Mynyr Konin në gjyq

17-10-2017
Një replikë ka ndodhur mes Emiljano Shullazit të akuzuar për disa vepra penale, mes tyre për kërcënimin e rektorit të…

Një profesor në Shqipëri dha një mijë USD për lirimin e turkut, që mund të lëkundë marrëdheniet Shqipëri-Turqi (EMRI)

17-10-2017
Muhammed Aydogmus, pedagogu i Universitetit të Ankarasë është shpëtuar nga qëndrimi në burg, nga një tjetër pedagog që jeton dhe…

TË FUNDIT

Kryemadhi i përgjigjet ftesës së Bashës: Aksion të përbashkë…

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur ftes&e...

Kryemadhi në konferencë urgjente për mediat, ndiqeni LIVE këtu

Kryemadhi në konferencë urgjente për mediat, ndiqeni LIVE kë…

Kryemadhi më herët: Sot është dita e së vër...

VIDEO/  Pse Shqipëria e acaron Athinën zyrtare? Zbulohen të ftuarit e Zhejit në emisionin 360 Grade

VIDEO/ Pse Shqipëria e acaron Athinën zyrtare? Zbulohen të …

Ditët e fundit, pas miratimit të ligjit të Pakicave Komb&eu...

VIDEO /Basha-Ramës: E shite Tahirin, por pas Sajmes fshihesh ti, trafikantët pranuan blerjen e votës. Nesër ora vendimeve të mëdha

VIDEO /Basha-Ramës: E shite Tahirin, por pas Sajmes fshihesh…

Kreu i Partisë Demokratike ka paraljmëruar se nesër do t&eu...

Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë dhe shuhet prap

Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë dhe shuhet prap

Nga Ilir Demaliaj Zhurmë e madhe sot për Sajen! Tre ditë...

Manjani: Jo Saimiri, por Rama!

Manjani: Jo Saimiri, por Rama!

Nga Ylli Manjani Jo Saimiri, por Rama!—�—�—Gabimi i mad...

Rama në samitin me bizneset nga rajoni: Të mos biem në kurthin e polemikave, duhet bashkëpunim më i madh

Rama në samitin me bizneset nga rajoni: Të mos biem në kurth…

Kryeministri Edi Rama iu drejtua sot Samitit rajonal “100 liderë...

Përgjimi i trafikantëve/ Habilaj dhe Çelaj ndajnë pazaret: 30 mijë euro do ia çoj Saimirit

Përgjimi i trafikantëve/ Habilaj dhe Çelaj ndajnë pazaret: 3…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar dosjen e plot&...

A po e shet Rama Tahirin ashtu siç shiti Shpëtim Gjikën?

A po e shet Rama Tahirin ashtu siç shiti Shpëtim Gjikën?

Akuzat për përfshirjen e ish ministrit të brendshëm, S...

Shtohen zërat për largimin e Ramës: E vetmja zgjidhje është rrëzimi i tij!

Shtohen zërat për largimin e Ramës: E vetmja zgjidhje është …

Dalja në dritë e dosjes së Habilajve dhe përfshirja n&...

Çfarë po ndodh? Basha e Kryemadhi kanë një lajmërim...

Çfarë po ndodh? Basha e Kryemadhi kanë një lajmërim...

Arrestimi i Moisi Habilajt duket se ka tronditur opinionin publik. Kreu i ...

“Dosja Habilaj”, zbulohen 4 shqiptarët e tjerë të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane

“Dosja Habilaj”, zbulohen 4 shqiptarët e tjerë të shpallur n…

Pas zbatimit të urdhër arrestit për 11 persona të arre...

E Fundit/ Basha publikon dosjen e plotë të bandës “Habilaj-Tahiri”

E Fundit/ Basha publikon dosjen e plotë të bandës “Habilaj-T…

Partia Demokratike publikon dosjen e plote hetimore per banden e droge dhe...

Video/ Lidhja me Habilajt, Tahiri rrëfen: Gënjeshtër e madhe, ky është gabimi im...Ka dhe një mesazh për Ramën

Video/ Lidhja me Habilajt, Tahiri rrëfen: Gënjeshtër e madhe…

Ish Ministri i Punëve të Brendshme ka dalë në një...

Vasili paralajmëron Ramën: Kryeministër, Nuk i lan dot duart duke shitur ish- ministrin shërbëtor të drogës dhe krimit

Vasili paralajmëron Ramën: Kryeministër, Nuk i lan dot duart…

Kreu i Grupit Kuvendor të LSI, Petrit Vasili përmes një pos...

Kokëdhima: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet

Kokëdhima: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet

ZGJIDHJA kërkoi që kryeministri Rama të japë dorë...

Lexo më shumë ...

×