Kryeministri “friks” ndaj pronarëve dhe trimosh ndaj gazetarëve!

22-06-2017
Ylli Rakipi e vuri në sprovë trimërinë e kryeministrit, që është bërë gojëdalë me gazetarët, duke i hedhur si mish…

Ti shtrydhim portokalle dhe t’i veshim pizhama kryeministrit, diçka po i rrjedh…

15-06-2017
E bëri edhe shfaqjen e fundit. U ul me Çanin, që ishte në humor për një gallatë 360grade dhe përgojoji…

Pse vapa i bën keq stafit të Ramës…

10-06-2017
Dola tre herë rresht në Tv, pas një heshtjeje televizive shumë mujore dhe kaq mjaftoi që stafi mediatiko-satanik, që zë…

Shkarkimet kundër LSI, frika nga sondazhet dhe të gëzuarit e sheshit Willson

06-06-2017
Në pothuajse 20 ditë që na ndajnë nga zgjedhjet politike, ka filluar përveç “blablablasë” politike në terren, edhe një fushatë…

Gënjeshtrat e "luftës" PD-PS dhe 21 Janari 2011

04-06-2017
Jemi krijesa kalimtare. Sot jemi, nesër s’jemi. Jetojmë brenda flluckës së diçkaje që më së shumti nuk e kuptojmë dhe…

Mirupafshim apo Lamtumirë Doktor Berisha?

02-06-2017
Me sa duket Berisha, ndryshe nga shumë parashikime dritëshkurtëra, ka bërë një hap të madh pas. Do të jetë sigurisht…

Lista e Bashës për dekadën e re politike dhe shitja që Rama i bëri “miqve” të tij në PD

30-05-2017
Politika, përveç shumë të tjerash është edhe maratonë, edhe kapërcim pengesash, karambole, përplasje dhe plot keqkuptime njëherësh. Sa herë Lulzim…

"Paqja" PD-PS dhe dredhirat e nëndheshme që sapo kanë filluar...

26-05-2017
Të gjitha epitetet për politikën, nuk mjaftojnë për të përshkruar këtë situatë që po përjetohet. Filloi prej 48 orësh bashkëqeverisja…

Kush e futi në thes, Basha-Ramën apo Rama-Bashën?

24-05-2017
Rama ia arriti të mbetej kryeministër, të shpërngulte Çadrën nga Bulevardi, të bënte “qe palla me Bashën” dhe të shpenzonte…

Basha pranon Ramën kryeministër, Rama shtyn zgjedhjet për 7 ditë

19-05-2017
Nëse dikush ka dyshime, nuk duhet të ketë. Qeveria Rama2, që do t’i paraprijë, qeverisë Rama 3 të pas zgjedhjeve…

Rama drejt poltronës së mandatit të dytë

17-05-2017
Nuk ka dyshim që situata politike e favorizon sot kryeministrin aktual. Ka grumbulluar shumë pushtet dhe interesa në duart e…

Fati i hidhur i Fatos Lubonjës dhe ata që do të harroen përreth tij…

11-05-2017
Fatos Lubonja është sot përsëri një i persekutuar politik. Ashtu sikundër ishte deri para viteve ’90. Ky është padyshim një…

Loja e shtirur e Ramës dhe kurthi i Marrëveshjes me Opozitën

08-05-2017
Marrëveshje nuk ka më. Shqiptarët i pret tani një situatë e panjohur. Lulëzim Basha, refuzoi një ftesë dhe një platformë…

Superfuqia e Ed Ramës, arroganca përparon tashmë pa pengesa

05-05-2017
Mbas zgjedhjes së Ilir Metës, President, Rama e ndjeu sakaq veten më të fuqishëm dhe më të sigurtë në krye…

Zgjidhet Presidenti. Fytyra e hutuar e Ramës dhe fytyra e tendosur e Metës

30-04-2017
Nga Artur ZHEJI Kryeministri ishte i hutuar dhe u ngatërrua sepse s’kishte votuar asnjëherë për një President, si edhe tha…

Kur rresht llogjika, hyn në lojë Forca. Duhen ndaluar përplasja dhe viktimat!

27-04-2017
Me sa duket jemi në Fund! Llogjika dhe urtësia kanë dështuar deri tani. Po i vjen rradha përplasjes, në rrugë…

Ku gabon Çim Peka dhe “Hijet” pa hije…

23-04-2017
Në portalin e Çim Pekës, u shfaq dje një shkrim, ku edhe unë, isha një nga “Hijet” që po merrja…

Si e “fsheha" Ramën, që të mos na shihnin se si qeshnim kur vdiq Enveri

22-04-2017
Ishte si sot, një ditë me diell, edhe 11 prilli i vitit 1985. Në Akademinë e Arteve, në sallën e…

Intervista me pula e kryepulë kryeministrit

11-04-2017
Nga Artur ZHEJI Intervista e kryeministrit te Ylli Rakipi, si edhe e thanë bashkëautorët e bisedës, së gjatë gati tre…

Përse Ilir Meta, po e ndihmon për herë të fundit Edi Ramën

07-04-2017
Karriera politike e Edi Ramës, është e lidhur pazgjidhmërisht me Ilir Metën. Mbas emërimit ministër Kulture nga Fatos Nano, në…

TË FUNDIT

“Loja” e Bashës dhe koalicioni PD-PS që nuk do të bëhet, por Rama…

“Loja” e Bashës dhe koalicioni PD-PS që nuk do të bëhet, por…

Deri para pak ditësh, Rama dukej se po flinte mbi dafina dhe ju v&eum...

360grade.al/“Revolucioni” femëror i Monika Kryemadhit dhe Ilir Meta

360grade.al/“Revolucioni” femëror i Monika Kryemadhit dhe Il…

Nënë e tre fëmijëve, por dhe një politikane q&eum...

Me PS apo PD?  Kryemadhi flet hapur për koalicionet pas zgjedhore: Me Ramën jo, socialistët janë me LSI (Video)

Me PS apo PD? Kryemadhi flet hapur për koalicionet pas zgje…

LSI ka hyrë në garë për të qenë forcë e...

Zbardhet renditja e UEFA-s për klubet shqiptare

Zbardhet renditja e UEFA-s për klubet shqiptare

Zbardhet renditja e re në klubet shqiptare në ranglistën e ...

Pse Vangjush Dako po sulmon Lefter Kokën në Durrës?

Pse Vangjush Dako po sulmon Lefter Kokën në Durrës?

Nga fjalët dhe goditjet me leva, në Durrës u kalua te vendo...

Meta u përgjigjet akuzave të Tahirit: Të merrem me Sajen është humbje kohe. U keqpërdor nga kreu i mavisë

Meta u përgjigjet akuzave të Tahirit: Të merrem me Sajen ësh…

Kryeparlamentari Ilir Meta i ftuar në emisionin “Arena” n...

Sot mblidhet Komisioni i Etikës, zbardhen skenarët kundër Skënderbeut

Sot mblidhet Komisioni i Etikës, zbardhen skenarët kundër Sk…

Komisioni i Disiplinës pritet të mblidhet sërish sot pë...

Juventus refuzohet nga lojtari i Real Madrid

Juventus refuzohet nga lojtari i Real Madrid

Juventusi po mendonte edhe për Danilo-n për të përforc...

Basha ironizon Ramën nga Laçi për timonin/Ja sa mandate pres të fitoj në Lezhë…

Basha ironizon Ramën nga Laçi për timonin/Ja sa mandate pres…

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ironizuar nga La&ccedi...

Majko: Bashkëqeverisjet jo mbi bazën e ngjyrave, por…  Ja pse përdoret simboli i dy gishtave

Majko: Bashkëqeverisjet jo mbi bazën e ngjyrave, por… Ja ps…

Ish- kryeministri Pandeli Majko reagoi sërish pas fjalëve të...

U dënua për baste, trajneri italian drejt stolit të Kombëtares

U dënua për baste, trajneri italian drejt stolit të Kombëtar…

Mediat italiane vazhdojnë të nxjerrin në skenë emrat e...

Shpërthimi në Durrës/Koka: Zagarët e Rilindjes të mos luajnë se….(VIDEO)

Shpërthimi në Durrës/Koka: Zagarët e Rilindjes të mos luajnë…

Kryesuesi i listës së kandidatëve për deputet të ...

360grade.al/Fjalët kyç të Ramës në fushatë: Tepsi, timon, kazan, pulë dhe…

360grade.al/Fjalët kyç të Ramës në fushatë: Tepsi, timon, ka…

Kjo fushatë zgjedhore është më e varfëra në ...

Sulmi i habitshëm politik i Ilir Metës dhe merakosja e Ramës…

Sulmi i habitshëm politik i Ilir Metës dhe merakosja e Ramës…

Nga sheshi në shesh, Ilir Meta, si lider që nxit dhe ngre pesh&e...

Rama përjashton koalicionin me LSI, por nuk thotë për PD…

Rama përjashton koalicionin me LSI, por nuk thotë për PD…

Kryeministri Rama, në emisionin "Opinion" foli  për ç...

Ironia e Ramës: Luli (Basha) është artist… jashtë kamerave është krejt tjetër njeri (VIDEO)

Ironia e Ramës: Luli (Basha) është artist… jashtë kamerave ë…

Në komentin e vet për Bashën, Rama ka ironizuar se: “...

Lexo më shumë ...

×