SONDAZH

Sondazhi Mobile

A do kapen në Shqipëri Peshqit e Mëdhenj?
Blerja e heshtjes së Visho Ajazit? Bravo “tregtari” Km!

Blerja e heshtjes së Visho Ajazit? Bravo “tregtari” Km!

Km-ja jonë, është tashmë një tregtar i mirë shpirtrash të lo...

Për Bedri Islamin dhe të tjerë: Pyesni Ramën për Sigurimin e Shtetit…

Për Bedri Islamin dhe të tjerë: Pyesni Ramën për Sigurimin e Shtetit…

Nëse duhet për të provuar se media është një kazan, ashtu si thot...

Si ja sundojnë mendjen shqiptarëve?...

Si ja sundojnë mendjen shqiptarëve?...

Po është e vërtetë, ne shqiptarët nuk dimë ende të jemi vetv...

Kryeshefin e tremb vdekja

Kryeshefin e tremb vdekja

Mbasi bëri shumë telefonata, ku pyeste gjithë dynjanë se çfarë ...

Uniforma ushtarake që Kryeshefi porosit në Paris!

Uniforma ushtarake që Kryeshefi porosit në Paris!

Në shtabin zgjedhor të parakohshëm kishte tension. Kishte rrëmujë dhe nervozizëm. Madje Kryes...

Basha u kërkon kancelerive perendimore: Duam Qeveri AntiMafia, ndryshe destabilitet

Basha u kërkon kancelerive perendimore: Duam Qeveri AntiMafia, ndryshe destabilitet

-Kreu i PD: Lidhja e krimit me politikën nuk garanton zgjedhje normale. Vendi po rrezikohe...

Reagim urgjent i Berishës: T’i hiqet menjëherë mandati Tahirit

Reagim urgjent i Berishës: T’i hiqet menjëherë mandati Tahirit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kërkuar heqjen e mandatit të Saimir Tahirit, duke e ...

Rama i kërkon llogari ambasadorëve: Ku janë investitorët e huaj, sillini!

Rama i kërkon llogari ambasadorëve: Ku janë investitorët e huaj, sillini!

Ambasadorët e Shqipërisë janë në Tiranë. U takuan dje me Presiden...

Rama mbledh ambasadorët: Duhet të ngjallni interes tek investitorët e huaj

Rama mbledh ambasadorët: Duhet të ngjallni interes tek investitorët e huaj

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim ambasadorët e Shqipërisë n...

Ambasadorja gjermane: Vetting-u, prova për hapjen e negociatave në BE

Ambasadorja gjermane: Vetting-u, prova për hapjen e negociatave në BE

Flitet aq shumë për reforma në raporte e strategji, por për ambasadoren e R...

“Kuvendi të mblidhet me urgjencë, t’i heqë mandatin Tahirit”

“Kuvendi të mblidhet me urgjencë, t’i heqë mandatin Tahirit”

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar sot pas publikimit te vendimit te Kuvendit, sipas te c...

Po vadisni hithrat e urrejtjes!

Po vadisni hithrat e urrejtjes!

Nga Pellumb Kulla (Mbi një shkrim të risjellë në gazetën DITA) Me k&...

Gazetari Çollaku: Rama si Toto Riina, kur e pyetën se...

Gazetari Çollaku: Rama si Toto Riina, kur e pyetën se...

Nga Basir ÇollakuToto Rina vdiq "Toto Rama"...Kur e pyeten ne nisje te procesit gjyqesor...

Gazetari zbulon detajet e reja nga "Dosja Habilaj..": E di sa para hidhen lart...

Gazetari zbulon detajet e reja nga "Dosja Habilaj..": E di sa para hidhen lart...

Nga Basir Çollaku Per çeshtjen e trafikut te droges HabilajTahiri-Rama, ka nje t...

Z.Berisha, vendose këtë foto në zyrën tënde, pastaj çoja një kopje Z.Rama

Z.Berisha, vendose këtë foto në zyrën tënde, pastaj çoja një kopje Z.Rama

Nga Mentor Kikia Fotoja e këtij djali që mban në kurriz një kovë me m...

Patozi: KUPTIMI I UNANIMITETIT NË SHQIP DHE ITALISHT

Patozi: KUPTIMI I UNANIMITETIT NË SHQIP DHE ITALISHT

Nga Astrit Patozi E gjithë Italia ishte e zhgënjyer dhe e pikëlluar nga disfata...

Kur elefanti i ka kaluar nën hundë...

Kur elefanti i ka kaluar nën hundë...

Nga Ergys Mërtiri/ Një nga paradokset më të mëdha logjike të qev...

Si i “shpëtoi” Shqipëria borxhit 7 miliardë USD të Perandorisë Osmane! Propozimi i 2 negociatorëve shqiptarë

Si i “shpëtoi” Shqipëria borxhit 7 miliardë USD të Perandorisë Osmane! Propozimi i 2 negociatorëve s…

Nga Kreshnik Kuçaj/ Në fund të shekullit të 19-të Perandoria Osmane po përballej me një situatë e...

15 vjet ‘luftë’ për një patentë, historia e rrallë e burrit pa gishtërinj

15 vjet ‘luftë’ për një patentë, historia e rrallë e burrit pa gishtërinj

Elmaz Toska, një qytetar nga Driza e Kuçovës, ankohet në emisionin “STOP” se prej 15 vitesh ëndrra e ...

Dokumenti/ Publikohet leja e banimit të Sarah Blloshmit, ja vendi ku ka jetuar

Dokumenti/ Publikohet leja e banimit të Sarah Blloshmit, ja vendi ku ka jetuar

Studiuesi Kastriot Dervishi sot, në profilin e tij në Facebbok, ka publikuar një leje për një vend banim që &e...

Studiuesi: Kampi i Beratit në 4 vite ekzistencë, priti 1275 të internuar. Ja nga cili qytet kishte më shumë

Studiuesi: Kampi i Beratit në 4 vite ekzistencë, priti 1275 të internuar. Ja nga cili qytet kishte m…

Në një postim në rrjetin social Facebook, studiuesi Kastriot Dervishi ka publikuar një dokument ku tregohen të inte...

“I dënuar 106 vjeç ndodh vetëm në Shqipëri”, Kastriot Dervishi nxjerr dokumentin

“I dënuar 106 vjeç ndodh vetëm në Shqipëri”, Kastriot Dervishi nxjerr dokumentin

Studiuesi Kastriot Dervishi ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një dokument ku tregohet një i burgosur, i cili ...

Gazetari Qafoku: Ju tregoj se kush është vrasësi i Ismail Qemalit

Gazetari Qafoku: Ju tregoj se kush është vrasësi i Ismail Qemalit

Gazetari dhe shkrimtari Roland Qafoku i ftuar në emisionin “45 minuta” të gazetarit Denis Minga në studion e Repo...

Shumë vite mungesë, Luiz Ejlli i rikthehet muzikës...

Shumë vite mungesë, Luiz Ejlli i rikthehet muzikës...

Ai njihet si këngëtari i sukseseve dhe gjithkush do të kishte vënë bas...

“Tradhtia e çmendur, më ftoi në dasmë për të bërë seks por unë ia ktheva...."

“Tradhtia e çmendur, më ftoi në dasmë për të bërë seks por unë ia ktheva...."

Një histori dashurie dhe një tradhti ka futur në sherr dy çifte të r...

Skandal në emisionin e mëngjesit/ Moderatorja tregon "zogun" në kamera  (VIDEO)

Skandal në emisionin e mëngjesit/ Moderatorja tregon "zogun" në kamera (VIDEO)

Është dashur një lëvizje e pakujdesshme e moderatores së emisionit t&e...

Video/ I censuruan këngën, Kastro Zizo shpërthen keq, Alban Dudushi mundohet ta qetësojë

Video/ I censuruan këngën, Kastro Zizo shpërthen keq, Alban Dudushi mundohet ta qetësojë

Kënga e Kastro Zizos dhe Kejtlin Pjalmit nuk është pranuar për të konk...

“Martesa” me Albin Nakon, Hueyda El Saied: Qetësohuni, e di që…

“Martesa” me Albin Nakon, Hueyda El Saied: Qetësohuni, e di që…

Edhe pse të gjithë e dinë që Hueyda El Saied dhe balerini i njihur, Albi Na...

“Po janë 100-she, janë të mira”, biseda mes Seitit e “Lolos” kur kërkohej ‘çimka’

“Po janë 100-she, janë të mira”, biseda mes Seitit e “Lolos” kur kërkohej ‘çimka’

Detaje të tjera kanë dalë nga përgjimet e kryera nga Prokuroria e Katanias ...

Ja cili ishte zyrtari që zbuloi skandalin e Spillesë, vjedhjen e tokave nga zyrtarët e shtetit

Ja cili ishte zyrtari që zbuloi skandalin e Spillesë, vjedhjen e tokave nga zyrtarët e shtetit

Hetimi i prokurorisë së Kavajës që zbuloi 36 hektarë tokë shtet&e...

DETAJE/ Kush është tutori ‘Tata’, babai i dy fëmijëve i arrestuar për prostitucion

DETAJE/ Kush është tutori ‘Tata’, babai i dy fëmijëve i arrestuar për prostitucion

Dalin detaje të reja mbi tutorin shkodran, i cili akuzohej për shfrytëzim prosti...

Tahiri i lirë rrezikonte prishjen e provave?! Ish-ministri shtyn kthimin nga Gjermania

Tahiri i lirë rrezikonte prishjen e provave?! Ish-ministri shtyn kthimin nga Gjermania

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, e ka shtyrë me një ditë kthimin e ...

Kufoma e gjymtuar pa kokë në brigjet e Leçes/ Mediat italiane: Pse mund të jetë e avokatit Muço

Kufoma e gjymtuar pa kokë në brigjet e Leçes/ Mediat italiane: Pse mund të jetë e avokatit Muço

Pothuajse te gjitha mediat italiane shkruajne se mund t’i perkase avokatit shqiptar te zh...

Tragjedia nga përmbytjet në Greqi, humb jetën një shqiptar (Emri)

Tragjedia nga përmbytjet në Greqi, humb jetën një shqiptar (Emri)

Rezultonte i humbur nga zona e Thives ne Greqi, por mesohet e verteta e trishte per shqiptarin ...

Probleme në derbin e shqiptarëve në Zvicër

Probleme në derbin e shqiptarëve në Zvicër

Si rrallëherë në kampionatin zviceran, një ndeshje është ndë...

E kërkon Kombëtarja e Italisë, Allegri: Te Juventus...

E kërkon Kombëtarja e Italisë, Allegri: Te Juventus...

Pas skualifikimit të Italisë nga Botërori “Rusi 2018” dhe shkarkimit...

“Ndihesha si i paralizuar, rrija shtrirë 12 orë...

“Ndihesha si i paralizuar, rrija shtrirë 12 orë...

Ndërsa dita e rikthimit të tij në fushë ka nisur numërimin mbrapsht, Z...

Skedina e ditës

Skedina e ditës

Duke nisur nga Kategoria Superiore e vazhduar me kampionate të ndryshme në Europë...

Elseid Hysaj, mediat italian i vendosin notën mbrojtësit të Kombëtares Shqiptare

Elseid Hysaj, mediat italian i vendosin notën mbrojtësit të Kombëtares Shqiptare

Napoli ka fituar ndeshjen e radhës në kampionat ndaj skuadrës së Milanit, t...

Kategoria Superiore luan tre përballje, zbardhen emrat e gjyqtarëve

Kategoria Superiore luan tre përballje, zbardhen emrat e gjyqtarëve

Sot, do të luhet java e njëmbëdhjetë e kampionatit në Superligë. ...

"Hataja" ditët në vijim/ Ç'ndodh me temperaturat

"Hataja" ditët në vijim/ Ç'ndodh me temperaturat

Sipas meteorologëve,fillimi i javës tjetër do të sjellë një dim&e...

Bleona Qereti: Dua burrë që të më... tri herë në ditë

Bleona Qereti: Dua burrë që të më... tri herë në ditë

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, e ftuar në “Xing me Ermalin” ka ...

Djali i Ardit Gjebreas i bën dedikim e zemrës të dashurës, komenti i mamasë së tij befason "nusen"

Djali i Ardit Gjebreas i bën dedikim e zemrës të dashurës, komenti i mamasë së tij befason "nus…

Jon Gjebrea nuk e fsheh fare marrëdhënien e tij me bukuroshen Merlin, e këtë...

Horoskopi ditor, e diel 19 nëntor 2017

Horoskopi ditor, e diel 19 nëntor 2017

Ky është horoskopi për ditën e diel, 19 nëntor 2017 që Noa.al sje...

Të gjithë flasin për zëdhënësen e re të Ministrisë sepse...

Të gjithë flasin për zëdhënësen e re të Ministrisë sepse...

Ministria e Mbrojtjes së Rusisë ka vendosur të ndryshojë imazhin e saj, duk...

Shokon ish-deputeti/ Foton e gabuar ja çon të dashurës

Shokon ish-deputeti/ Foton e gabuar ja çon të dashurës

Foton e gabuar ja çon të dashurës. Eshte ky  "gabimi" më i madh i nj...

Paralajmërohen anglezët, do përballen me dimër të ashpër dhe stuhi shkatërruese

Paralajmërohen anglezët, do përballen me dimër të ashpër dhe…

Britanikët janë paralajmëruar që të përgatiten për dimrin 2017, pasi ky llogaritet të jetë m&eu...

Parashikimi i frikshëm për ditën e nesërme

Parashikimi i frikshëm për ditën e nesërme

Një teori konsprative është përhapur gjerësisht në mediat britanike dhe ka shkaktuar panik të madh. &ldqu...

Zbulohet kalimi sekret në tempullin Maja

Zbulohet kalimi sekret në tempullin Maja

 Një piramidë antike e fisit Maja e cila ka magjepsur eksploruesit që nga zbulimi i saj nga pushtuesit spanjollë n&...

Kapet sasi marramendëse kokaine në Meksikë, ja me çfarë e transportonin...

Kapet sasi marramendëse kokaine në Meksikë, ja me çfarë e tr…

Autoritetet meksikane kanë konfiskuar 371 kilogramë kokainë në një kamion me logo të Institutit për Sigur...

Alarmi/ Zhduket nëndetësja me 44 persona në bord, NASA nis…

Alarmi/ Zhduket nëndetësja me 44 persona në bord, NASA nis…

Një operacion ndërkombëtar kërkimi ku është përfshirë edhe Nasa ka nisur në oqeanin Atlantik p&...

Çfarë tha dje Haradinaj në Bruksel për Amerikën dhe Demarkacionin

Çfarë tha dje Haradinaj në Bruksel për Amerikën dhe Demarkac…

Kryeministri i Kosovës, ka zhvilluar dje një takim në Bruksel ku është diskutuar për marrëveshjen e Stabi...

"Ju ngel po nuk bëtë seks me mua". Mësuesja e martuar shantazh nxënësve (FOTO- VIDEO)

"Ju ngel po nuk bëtë seks me mua". Mësuesja e mart…

Një mësuese është duke u përballur me burgun, pasi ka detyruar nxënësit që të bëjnë s...

Shtohen tensionet, akuza të forta kundër SHBA-së nga Turqia

Shtohen tensionet, akuza të forta kundër SHBA-së nga Turqia

Rriten tensionet mes SHBA dhe Turqise. Ministri i Jashtëm turk, Mevlut Cavusloglu, ka akuzuar Shtetet e Bashkuara për rastin...

Gabimi/ Kërkohet dorëheqja e Donald Trump, por më pas...

Gabimi/ Kërkohet dorëheqja e Donald Trump, por më pas...

Një gabim i Departamentit Amerikan të Mbrojtës ka shkaktuar shumë debat. Në postimin e shpërndarë gabim t...

Frika/ Toto Riina varroset pa ceremoni

Frika/ Toto Riina varroset pa ceremoni

Për vdekjen në burg të Toto Riinas ka folur gazetari italian Dario De Luka.Në një prononcim për “Fax New...

Dyshime për vrasje të qëllimshme, sot autopsia e trupit të Toto Rinës

Dyshime për vrasje të qëllimshme, sot autopsia e trupit të T…

Autopsia e Toto Rinës, bosit të Cosa Nostra që vdiq në spitalin e Parmës do të bëhet këtë shtun...

Ishte dënuar gabimisht, lirohet pas 46 vitesh

Ishte dënuar gabimisht, lirohet pas 46 vitesh

Ai kaloi pas hekurave pjesën më të madhe të jetës. Wilbert Jones nga Louisiana u arresua në moshën 19-vje...

Kalim sekret në tempullin Maja

Kalim sekret në tempullin Maja

Një piramidë antike e fisit Maja e cila ka magjepsur eksploruesit që nga zbulimi i saj nga pushtuesit spanjollë në ...

Rusia tenton të joshë Turqinë

Rusia tenton të joshë Turqinë

Rusia po përpiqet të joshë Turqinë me një marrëveshje raketash që nga disa media të huaja përsh...

Ja si do varroset Toto Riina

Ja si do varroset Toto Riina

Pas vdekjes se bosit famekeq te mafias italine, hapet dosja per vrasje te qellimshme. Asnje ceremoni funerale dhe asnje meshe ne kishe. Bosi...

Tërmet 6.9 ballë, ja ku janë ndjerë lëkundjet

Tërmet 6.9 ballë, ja ku janë ndjerë lëkundjet

Një tërmet me fuqi 6.9 ballë të shkallës Rihter ka goditur rajonin autonom të Tibetit. Qendra sizmologjike ki...

MOTI

SONDAZH

Sondazhi Desktop

A do kapen në Shqipëri Peshqit e Mëdhenj?

TË FUNDIT

Probleme në derbin e shqiptarëve në Zvicër

Probleme në derbin e shqiptarëve në Zvicër

Si rrallëherë në kampionatin zviceran, një ndeshje &eu...

E kërkon Kombëtarja e Italisë, Allegri: Te Juventus...

E kërkon Kombëtarja e Italisë, Allegri: Te Juventus...

Pas skualifikimit të Italisë nga Botërori “Rusi 2018&...

“Ndihesha si i paralizuar, rrija shtrirë 12 orë...

“Ndihesha si i paralizuar, rrija shtrirë 12 orë...

Ndërsa dita e rikthimit të tij në fushë ka nisur num&e...

Skedina e ditës

Skedina e ditës

Duke nisur nga Kategoria Superiore e vazhduar me kampionate të ndrysh...

Basha u kërkon kancelerive perendimore: Duam Qeveri AntiMafia, ndryshe destabilitet

Basha u kërkon kancelerive perendimore: Duam Qeveri AntiMafi…

-Kreu i PD: Lidhja e krimit me politikën nuk garanton zgjedhje normal...

Reagim urgjent i Berishës: T’i hiqet menjëherë mandati Tahirit

Reagim urgjent i Berishës: T’i hiqet menjëherë mandati Tahir…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kërkuar heqjen e mandatit të Sa...

Elseid Hysaj, mediat italian i vendosin notën mbrojtësit të Kombëtares Shqiptare

Elseid Hysaj, mediat italian i vendosin notën mbrojtësit të …

Napoli ka fituar ndeshjen e radhës në kampionat ndaj skuadrë...

Rama i kërkon llogari ambasadorëve: Ku janë investitorët e huaj, sillini!

Rama i kërkon llogari ambasadorëve: Ku janë investitorët e h…

Ambasadorët e Shqipërisë janë në Tiranë. U t...

“Po janë 100-she, janë të mira”, biseda mes Seitit e “Lolos” kur kërkohej ‘çimka’

“Po janë 100-she, janë të mira”, biseda mes Seitit e “Lolos”…

Detaje të tjera kanë dalë nga përgjimet e kryera nga P...

Ja cili ishte zyrtari që zbuloi skandalin e Spillesë, vjedhjen e tokave nga zyrtarët e shtetit

Ja cili ishte zyrtari që zbuloi skandalin e Spillesë, vjedhj…

Hetimi i prokurorisë së Kavajës që zbuloi 36 hektar&eu...

DETAJE/ Kush është tutori ‘Tata’, babai i dy fëmijëve i arrestuar për prostitucion

DETAJE/ Kush është tutori ‘Tata’, babai i dy fëmijëve i arre…

Dalin detaje të reja mbi tutorin shkodran, i cili akuzohej për s...

Tahiri i lirë rrezikonte prishjen e provave?! Ish-ministri shtyn kthimin nga Gjermania

Tahiri i lirë rrezikonte prishjen e provave?! Ish-ministri s…

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, e ka shtyrë me një...

Kufoma e gjymtuar pa kokë në brigjet e Leçes/ Mediat italiane: Pse mund të jetë e avokatit Muço

Kufoma e gjymtuar pa kokë në brigjet e Leçes/ Mediat italian…

Pothuajse te gjitha mediat italiane shkruajne se mund t’i perkase av...

Rama mbledh ambasadorët: Duhet të ngjallni interes tek investitorët e huaj

Rama mbledh ambasadorët: Duhet të ngjallni interes tek inves…

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim ambasadorët e S...

Tragjedia nga përmbytjet në Greqi, humb jetën një shqiptar (Emri)

Tragjedia nga përmbytjet në Greqi, humb jetën një shqiptar (…

Rezultonte i humbur nga zona e Thives ne Greqi, por mesohet e verteta e tr...

Kategoria Superiore luan tre përballje, zbardhen emrat e gjyqtarëve

Kategoria Superiore luan tre përballje, zbardhen emrat e gjy…

Sot, do të luhet java e njëmbëdhjetë e kampionatit n&e...

“Tradhti e burracakëri”, ish-shefi i Forcave të Armatosura reagon ashpër për dezertimin e komandove

“Tradhti e burracakëri”, ish-shefi i Forcave të Armatosura r…

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA-ve, Jeronim ...

Shuhet legjenda turke e peshëngritjes

Shuhet legjenda turke e peshëngritjes

Është shuar dje në moshën 50-vjeçare legjenda b...

Ambasadorja gjermane: Vetting-u, prova për hapjen e negociatave në BE

Ambasadorja gjermane: Vetting-u, prova për hapjen e negociat…

Flitet aq shumë për reforma në raporte e strategji, por p&e...

Shkoi të merrte vajzën e dhunuar, dhëndri e rreh edhe atë barbarisht

Shkoi të merrte vajzën e dhunuar, dhëndri e rreh edhe atë ba…

Shkoi të shpëtonte vajzën e tij nga dhuna e të shoqit...

  1. Lifestyle
  2. Kulturë
  3. Ekonomi
  4. SPORT

Titujt e ditës