Pro amerikanizmi dhe ish “prosovjetizmi shqiptar”

Pro amerikanizmi dhe ish “prosovjetizmi shqiptar”

Po, është e vërtetë, shqiptarët janë proamerikanë, në të shumtën e tyre. Dhe kanë realisht përs...

Skandali: 83% e mbetjeve shqiptare nuk riciklohen, pse duhet importi i të tjerave?!

Skandali: 83% e mbetjeve shqiptare nuk riciklohen, pse duhet importi i të tjerave?!

Nga Artur Zheji Kjo qeveri po shpenzon dhjetëra milion euro, për fasada dhe infrastrukturë, pë...

Berisha nuk kthehet më Andrea! Rama është sot problemi!

Berisha nuk kthehet më Andrea! Rama është sot problemi!

Lexova kundër argumentat që shkruaje hapur dhe publikisht ndaj Mustafa Nanos. Ti Andrea dhe Mus...

Kryeshefi flet me fantazmën e Ardian Klausit dhe qan

Kryeshefi flet me fantazmën e Ardian Klausit dhe qan

Kryeshefi u shtri të flerë, mbuluar nga djersët. Kishte marrë vetëm 63 vota në Parlament dhe ki...

Kryeshefi ha petulla dhe këput mufka

Kryeshefi ha petulla dhe këput mufka

Gjyshi Guido, piloti i rrjedhur dhe mjekërbardhë i drogës, e kishte mërzitur shumë. Rënia e tij...

Kryeshefi fiton Peshkopinë dhe lag buzët me Dom Perignon Rose

Kryeshefi fiton Peshkopinë dhe lag buzët me Dom Perignon Rose

Tre burrat me kostume të zeza po prisnin në paradhomë. Kishin të tre, tre canta të zeza dhe dis...

Gazetari Bakillari: Saimir Kodra e njihte prokurorin, i ka bërë ndere

Gazetari Bakillari: Saimir Kodra e njihte prokurorin, i ka bërë ndere

Gazetari Leonard Bakillari ka reaguar sot pas videos se transmetuar ne emisionin "Stop" ku treg...

Nazarko: Të riciklojmë më parë plehrat tona, jua tregoj unë si bëhet

Nazarko: Të riciklojmë më parë plehrat tona, jua tregoj unë si bëhet

Analisti Shpëtim Nazarko ka deklaruar sot se fabrikat e riciklimit mund të funksionojnë me mbet...

Komisioni Europian njeh Çështjen Çame, ja përgjigja që Komisioneri Hahn i kthen deputetes greke Spyriaki

Komisioni Europian njeh Çështjen Çame, ja përgjigja që Komisioneri Hahn i kthen deputetes greke Spyr…

Paketa e ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati për adresimin e çështjeve të hapura mes Shqipërisë...

Vazhdojnë kërcënimet kundër Llallës: "Rovena është dashnorja jote!"

Vazhdojnë kërcënimet kundër Llallës: "Rovena është dashnorja jote!"

Vazhdojnë kërcënimet kundër Llallës: Rovena është dashnorja jote! është e pabesueshm, se sa ...

Prokurori i Prizrenit: Ja pse u rrah deputeti Ndocaj

Prokurori i Prizrenit: Ja pse u rrah deputeti Ndocaj

Megjithëse mohoi të jetë rrahur, deputeti Eduard Ndocaj ka kaluar një incident të pakëndshëm gj...

Skema e favoreve, ja si e bleu Edi Rama biznesmenin Nikolin Jaka

Skema e favoreve, ja si e bleu Edi Rama biznesmenin Nikolin Jaka

Në kulmin e debateve mbi ligjin e importit të plehrave dhe kanabisin, kreu i Dhomës së Tregëtis...

Jeni mërzitur ju me Ramën apo Rama me ju? Ja si përgjigjet Kokëdhima

Jeni mërzitur ju me Ramën apo Rama me ju? Ja si përgjigjet Kokëdhima

Koço Kokëdhima në emisionin “Top Show” ka folur për marrëdhëniet me Partinë Socialiste. I pyet...

Majlinda: Me Bashën kemi ardhur bashkë dhe në një ditë në PD

Majlinda: Me Bashën kemi ardhur bashkë dhe në një ditë në PD

Majlinda: Me Bashën kemi ardhur bashkë dhe në një ditë në PD “Nuk do të merrja mundimin ta sh...

Pse Presidenti nuk duhet ta firmosë ligjin e mbetjeve, Parlamenti veçse t‘i bindet

Pse Presidenti nuk duhet ta firmosë ligjin e mbetjeve, Parlamenti veçse t‘i bindet

Nga Sazan Guri  Kisha vendosur që të mos përzihesha kësaj rradhe me problemin e mbetjeve...

Mustafa Nano i përgjigjet Andreas: Nuk jamaAnti-Berishist

Mustafa Nano i përgjigjet Andreas: Nuk jamaAnti-Berishist

Mustafa Nano në zuland ka sqaruar dhe njëherë pozicionin e tij, duke theksuar se nuk është anti...

Kulla: E gërvishta pak Majlinda Bregun dhe doli Lenka Çukoja

Kulla: E gërvishta pak Majlinda Bregun dhe doli Lenka Çukoja

Nga Ndriçim Kulla Pasi bëra një replikë mëse normale me Majlinda Bregun për tezat që ajo ka pa...

Desada Metaj në krah të prokurores Rovena Gashi që akuzohet si "dashnorja e Kryeprokurorit Lalla"

Desada Metaj në krah të prokurores Rovena Gashi që akuzohet si "dashnorja e Kryeprokurorit Lall…

Hera e dytë që prokuroria e përgjithshme prezantohet në debat më një grua pas ish kryeprokurore...

Prokurori, prostitutat dhe kapelja mbi kokë deputeti

Prokurori, prostitutat dhe kapelja mbi kokë deputeti

Nga Lorenc Vangjeli Fotografia e javës, edhe pa të enjten e Doktorit brenda, ka pasur feksje t...

Pse Tahiri po merr kompetencat e Parlamentit?

Pse Tahiri po merr kompetencat e Parlamentit?

Nga Denion Meidani Keshilltaret e Rames kane bere nje ligj gjasme sipas modelit gjerman. I cil...

Prapaskenat e kërcënimit të Kryeprokurorit Llalla dhe kush po përfiton politikisht

Prapaskenat e kërcënimit të Kryeprokurorit Llalla dhe kush po përfiton politikisht

Andi Ferra... Kërcënimi i Kryeprokurorit Adriatik Llalla ndërtohet në tre skenare të ndryshm...

Sulmon përsëri Muç Nano: Ju rrëfej klikën e Ramës!

Sulmon përsëri Muç Nano: Ju rrëfej klikën e Ramës!

Z.Nano, ka shkaktuar debat thirrja juaj e fundit publike ndaj socialistëve për të larguar Kryem...

Godet përsëri Nano: Ja si i fsheh Rama horrllëqet e klikës së vet!

Godet përsëri Nano: Ja si i fsheh Rama horrllëqet e klikës së vet!

Mustafa Nano sqaron qëndrimin e tij, duke iu përgjigjur Andrea Stefanit.Në një intervistë Nano ...

Ballkani kaotik, ofensiva ruse dhe vakumi perendimore

Ballkani kaotik, ofensiva ruse dhe vakumi perendimore

Nga  Prof. Dr. Lisen Bashkurti Ne Ballkan u hap "Kutia e Pandores". Ndodhi ajo qe duhej p...

KJO VJESHTE E ARTE E MIOS NE DEVOLL

KJO VJESHTE E ARTE E MIOS NE DEVOLL

Reportazh nga S. Demolli Në fakt sivjet ajo ngjan më tepër me një pranverë. Shirat e vonë në fund të beharit bashkë me temperaturat e lar...

Gruaja më e vjetër në Shqipëri, ja si ka arritur në 115 vjeç

Gruaja më e vjetër në Shqipëri, ja si ka arritur në 115 vjeç

Ka pak ditë që ka mbushur plot 115 vite, ndërsa thotë se ka kohë që nuk i numëron më ato. Por ajo është me mendje të kthjellët edhe në këtë ...

Trusted Insight: Shqiptarja që renditet ndër 30 gratë më të suksesshme në industrinë e financave në USA

Trusted Insight: Shqiptarja që renditet ndër 30 gratë më të suksesshme në industrinë e financave në …

Një durrsake me profesion analiste investimesh, është shpallur në listën e 30 grave më të suksesshme në fushën e investimeve institucionale ...

​Lotaria Amerikane fton shqiptarët për aplikimet për vitin 2017. Ja si të veproni

​Lotaria Amerikane fton shqiptarët për aplikimet për vitin 2017. Ja si të veproni

Lotaria Amerikanë fton sërish shqiptarët të aplikojnë për të fituar mundësinë të punojnë e jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. ...

Ja të gjitha kuotat bosh për çdo program studimi dhe datat e aplikimeve

Ja të gjitha kuotat bosh për çdo program studimi dhe datat e aplikimeve

Ka përfunduar raundi i parë i regjistrimeve në universitet. Sipas të dhënave janë regjistruar rreth 15% e studentëve fituesve, duke lënë bos...

DENOHET PAS VDEKJES REGJISORI, PUBLICISTI DHE SHKRIMTARI TOMI MATO PER LIBRIN E TIJ: “KUTELI – KALVARI I NJE JETE PLOT BRENGA”

DENOHET PAS VDEKJES REGJISORI, PUBLICISTI DHE SHKRIMTARI TOMI MATO PER LIBRIN E TIJ: “KUTE…

Vendimi i Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Pogradec nr.138 datë 06.06.2016 dhënë prej gjyqtarit dhe njëherazi kryetar i kësaj gjykate Niko Rapi...

Ndërron jetë ish-kreu i Komunitetit Mysliman, Selim Muça

Ndërron jetë ish-kreu i Komunitetit Mysliman, Selim Muça

Është ndarë nga jeta në moshën 80-vjeçares ish-kreu i Komunitetit Mysliman, Selim Muça. Ai drejtoi Komunitetin Mysliman për një periudhë 10-...

Rrëfimi i djalit të Mehmet Shehut: Si ma asgjësuan dosjen në dhjetor 1990

Rrëfimi i djalit të Mehmet Shehut: Si ma asgjësuan dosjen në dhjetor 1990

“Dosja ime është asgjësuar”. Kështu do të deklaronte shkrimtari Bashkim Shehu, i biri i ishkryeministrit të vetëvrarë, Mehmet Shehu, i cili ...

TEATRI I PRIZRENIT SJELL GAZIN E MUNGUAR NE FESTIVALIN MBAREKOMBETAR TE KOMEDISE

TEATRI I PRIZRENIT SJELL GAZIN E MUNGUAR NE FESTIVALIN MBAREKOMBETAR TE KOMEDISE

“Shërbëtori…” i kësaj trupe – zot i skenës së “KoKo” FEST 2016 në Korçë. Nga Skënder Demolli komediograf. Ky ishte edhe suksesi më i madh ...

Flet aktori që ka shkuar me 12.755 femra: Ja si është e vërteta

Flet aktori që ka shkuar me 12.755 femra: Ja si është e vërteta

Thashetheme të ndryshme lindin herë pas here për personazhe të famshëm, VIP-a dhe veçanërisht p...

Video horror, shikoni si fluturon polici +18

Video horror, shikoni si fluturon polici +18

Ja si fluturon në ajër një polic fatkeq. Momente të  tmerrshme,  një polic është go...

Pas Eneda Tarifës largohet edhe Salsano Rrapi ?

Pas Eneda Tarifës largohet edhe Salsano Rrapi ?

Në reklamën më të fundit të realizuar nga aktorët e Portokalli për të lajmëruar fillimin e sezo...

Pas dasmës përrallore në "Pallatin e Kongreseve", shikoni ku po e kalon muajin e mjaltit djali i Ylli Ndroqit

Pas dasmës përrallore në "Pallatin e Kongreseve", shikoni ku po e kalon muajin e mjaltit d…

Djali i Ylli Ndroqit i cili para pak ditësh bëri një dasmë përrallore në Pallatin e Kongreseve...

FOTO/"Plaket" vajza e Rita Latit, ja transfomimi i frikshëm

FOTO/"Plaket" vajza e Rita Latit, ja transfomimi i frikshëm

Ajo është e dashur për publikun shqiptar falë sinqeritetit që shfaq gjithmonë, edhe pse në shum...

Zbulohet pornoja e parë shqiptare

Zbulohet pornoja e parë shqiptare

Nëse kthehemi në kohën e para luftës, kryesisht në vitet e 90-të, kujtojmë vetëm ditë të zeza, ...

I mbani mend Nini dhe Vini, ja ku do ti shohim tani

I mbani mend Nini dhe Vini, ja ku do ti shohim tani

I mbani mend Ninin dhe Vinin dy personazhet shumë të suksesshëm në portokalli.Mesa duket djemtë...

VIDEO/Pse kjo video është klikuar mbi 20 milionë herë ?

VIDEO/Pse kjo video është klikuar mbi 20 milionë herë ?

Derisa po i afrohemi fundit të vitit, kanë filluar të publikohen edhe përmbledhjet e ngjarjeve ...

FOTO/Mbretëresha e pasarelave tregon të pasmet në Itali

FOTO/Mbretëresha e pasarelave tregon të pasmet në Itali

Mbretëresha e pasarelave, Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i Tom Brady kanë shijuar një ditë fa...

FOTO/ “20 mln € drogë”, ja si e ngriti ish-polici shqiptar perandorinë ‘e fshehtë’ në Parma

FOTO/ “20 mln € drogë”, ja si e ngriti ish-polici shqiptar perandorinë ‘e fshehtë’ në Parma

Ata ishin njerëz mbi të cilët nuk kishte asnjë dyshim, familjarë, të qetë dhe që bënin një jetë...

Me zë e figurë kapet prokurori duke kryer korrupsion?

Me zë e figurë kapet prokurori duke kryer korrupsion?

Emisioni investigativ STOP pritet të transmetojë sot në mbrëmje një video që ka ngjallur shumë ...

Kush është deputeti që takoi fshehurazi Dritan Dajtin në burg? Flet Artan Hoxha

Kush është deputeti që takoi fshehurazi Dritan Dajtin në burg? Flet Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka folur dje në rubrikën “Opinion” në News24 për kërcënimin e Kryeprokuror...

USAID: Shqipëria nuk ka përmirësuar qëndrueshmërinë e shoqërisë civile

USAID: Shqipëria nuk ka përmirësuar qëndrueshmërinë e shoqërisë civile

Një raport i USAID-it për shoqërinë civile thotë se Shqipëria përgjithësisht nuk pati progres g...

Mori rryshfet 18 mijë euro/ Ja kush është oficeri i Prokurorisë që ka hetuar Tom Doshin dhe Haki Çakon

Mori rryshfet 18 mijë euro/ Ja kush është oficeri i Prokurorisë që ka hetuar Tom Doshin dhe Haki Çak…

Oficeri i Prokurorisë së Tiranës te Njësia Task-Force, Fatos Lushi, është denoncuar sot nga emi...

FOTO/ Hetoi Çakon dhe Fullanin, ja kush është prokurori Ardian Braho i denoncuar për korrupsion

FOTO/ Hetoi Çakon dhe Fullanin, ja kush është prokurori Ardian Braho i denoncuar për korrupsion

 Prokurori i denoncuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop”, për marrjen e 18 mijë eurove ...

Hetimi i Krimeve të Rënda për "ryshfetin 18 mijë euro"

Hetimi i Krimeve të Rënda për "ryshfetin 18 mijë euro"

Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur menjeherë hetimin për veprën penale të :korrupsionit pas...

Gazetari Saimir Kodra: Një Kryetar Gjykate kërkon favore seksuale per vendimet, ka video

Gazetari Saimir Kodra: Një Kryetar Gjykate kërkon favore seksuale per vendimet, ka video

Ka Kryetarë Gjykatash që kërkojnë favore seksuale në këmbim të favorizime për vendime në çështj...

U filmua duke marrë 18 mijë euro ryshfet, arrestohet oficeri Fatos Lusha

U filmua duke marrë 18 mijë euro ryshfet, arrestohet oficeri Fatos Lusha

Arrestohet oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi pas denoncimit ku shfaqej duke marrë 18 mij...

Zbardhet axhenda e Kombëtares për dy sfidat e radhës

Zbardhet axhenda e Kombëtares për dy sfidat e radhës

Ashtu si përpara çdo grumbullimi trajneri i Kombëtares Shqiptare, Xhani De Biazi ka lënë ditën ...

Pas Gashit, De Biazi lë jashtë Kombëtares edhe një mbrojtës

Pas Gashit, De Biazi lë jashtë Kombëtares edhe një mbrojtës

Edhe pse ka shënuar një supergol në kampionatin e SHBA-s, Shkëlzen Gashi duket se nuk është në ...

Video rrënqethëse/ Tifozët e Partizanit acarojnë serbët: Kosova është Shqipëri

Video rrënqethëse/ Tifozët e Partizanit acarojnë serbët: Kosova është Shqipëri

Tifozët e Partizanit kanë gjetur një mënyrë origjinale për t’iu përgjigjur tifozëve serbë të Cr...

Flamuri i Shqipërisë së Madhe shpaloset në ndeshjen e Barcelonës

Flamuri i Shqipërisë së Madhe shpaloset në ndeshjen e Barcelonës

Në takimin që po zhvillohet në Gjermani në kuadër të Ligës së Kampionëve, është shfaqur flamuri...

Champions, Bayerni "ngec" në Spanjë

Champions, Bayerni "ngec" në Spanjë

Mbi të gjitha në këtë mbrëmje te Champions ra në sy humbja e Bayernit të Mynihut ndaj Atletikos...

Oficeri i ryshfetit hetonte trukimet e Skënderbeut

Oficeri i ryshfetit hetonte trukimet e Skënderbeut

Skënderbeu po hetohet për trukimin e ndeshjeve, ku UEFA ka publikuar një dosje me ndeshjet e dy...

Video-lajm/ Bayerni del me kokë ulur, fiton Barcelona

Ludogorets-PSG 1-3 16′ Natanael / 41′ Matuidi, 55′, 60′ Kavani       ...

FSHF dënime të ashpra për Partizanin e Tiranën

FSHF dënime të ashpra për Partizanin e Tiranën

Partizani dhe Tirana luajtën të dielën e kaluar në stadiumin “Elbasan Arena”, sfidë e vlefshme ...

Ndalet Skënderbeu e Tirana, Partizani shkatërron Kevitanin

Ndalet Skënderbeu e Tirana, Partizani shkatërron Kevitanin

Rezultatet e plota të Kupës së Shqipërisë Pak minuta më parë kanë përfunduar ndeshjet e para t...

FOTO/ Robert Aliaj: Pararendësi i LGBT ishte Enver Hoxha, ulej në prehrin e baba Fajës

FOTO/ Robert Aliaj: Pararendësi i LGBT ishte Enver Hoxha, ulej në prehrin e baba Fajës

Këngëtari Robert Aliaj, pjesë e jurisë së një spektakli ka ngjallur shpesh debate me deklaratat...

Arsyeja pse femrat bërtasin gjatë seksit nuk është kënaqësia

Arsyeja pse femrat bërtasin gjatë seksit nuk është kënaqësia

“Archives of Sexual Behavior”, tregon se ato në realitet ata janë zëra të pakontrolluar dhe man...

Shkrimtarja: Bëj çdo ditë seks me burrin për 1 vit rresht, ja arsyeja

Shkrimtarja: Bëj çdo ditë seks me burrin për 1 vit rresht, ja arsyeja

Tre fëmijë, një bashkëshort, një punë me kohë të plotë dhe një shtëpi për t’u kujdesur. Shpesh ...

Horoskopi ditor e enjte 29 shtator 2016

Horoskopi ditor e enjte 29 shtator 2016

DASHI21. mars - 20. prill Do t’iu duhet të merreni me punë të rënda, të cilat duhet t’i përfun...

Studimi: Të përzierat thonë diçka të rëndësishme për shtatzëninë tuaj

Studimi: Të përzierat thonë diçka të rëndësishme për shtatzëninë tuaj

Ndjesia e të përzierit është një nga pjesët më të këqija të shtatzënisë. Por, mesa duket është ...

I thyen telefonin burrit, gruaja rrihet për vdekje

I thyen telefonin burrit, gruaja rrihet për vdekje

Një burrë kinez është arrestuar pasi ka rrahur për vdekje gruan e tij sepse ajo, sipas tij, i k...

FOTO/Pasi ta pini kështu kafen, nuk do të doni t’i shihni më me sy filxhanët

FOTO/Pasi ta pini kështu kafen, nuk do të doni t’i shihni më me sy filxhanët

Së fundmi Instagrami ka prezantuar mënyrën më të shijshme dhe njëkohësisht më të çuditshme për ...

A kanë ekzistuar jashtëtokësorët ndonjëherë?

A kanë ekzistuar jashtëtokësorët ndonjëherë?

Agjencia Evropiane e Hapësirës zbulon pamje mahnitëse të zonës Mawrth Vallis që mund të kenë qe...

Qyteti që i ofron një tokë dhe një punë kujtdo që pranon të jetojë atje

Qyteti që i ofron një tokë dhe një punë kujtdo që pranon të jetojë atje

Cape Breton është një ishull i vogël i lokalizuar në lindje të Nova Scotia, Kanada. Një supemar...

FBI: Hakerat rusë vazhdojnë të kërcënojnë zgjedhjet në SHBA

FBI: Hakerat rusë vazhdojnë të kërcënojnë zgjedhjet në SHBA

Drejtori i FBI-së, James Comey, tha se vazhdon të ketë përpjekje për të ndërhyrë në bazën e të dhënave të votuesve amerikanë. Ai tha se FBI...

Harbimi i të rinjve britanikë që kalon çdo kufi (Foto+18)

Harbimi i të rinjve britanikë që kalon çdo kufi (Foto+18)

Shpesh të rinjtë britanikë dhe festimet e tyre janë bërë pjesë e lajmeve pasi harbimi i tyre është i tepruar. E ndërsa sezoni i verës mbaro...

Shpërthejnë rusët: Ç’po ndodh me ushtrinë shqiptare?

Shpërthejnë rusët: Ç’po ndodh me ushtrinë shqiptare?

Rusia ka kërkuar nga Organizata për Sigurinë dhe Bashkëpunimin në Europë (OSBE), të kryejë monitorime ushtarake në Shqipëri dhe Kroaci. Në ...

Politikania italiane braktis politikën dhe i hyn pornografisë (Fotogaleri)

Politikania italiane braktis politikën dhe i hyn pornografis…

Emri i saj është Filomena Mastromarino, por të gjithë e njohin si Milena. Nga sot do të quhet edhe “Malena puljeze” dhe është ylli i ri i fi...

Itali, kryeministri Matteo Renzi: Mos e përdorni referendumin për të rrëzuar qeverinë

Itali, kryeministri Matteo Renzi: Mos e përdorni referendumi…

Matteo Renzi u bëri thirrje votuesve që të mos përdornin referendumin e 4 dhjetorit për reformën kushtetuese për të shpëtuar prej tij. “Mos...

FOTO/ Anëtarët e ISIS i presin dorën hajdutit në sy të fëmijëve

FOTO/ Anëtarët e ISIS i presin dorën hajdutit në sy të fëmij…

Ky është një ndër të shumtat momente shokuese të bëmave të luftëtarëve të ISIS. Disa anëtarë të Shtetit Islamik i presin dorën e djathtë nj...

Clinton – Trump filluan goditjet “poshtë brezit”, ja përplasja

Clinton – Trump filluan goditjet “poshtë brezit”, ja përplas…

Në kulmin e zgjedhjeve presidenciale në SHBA futen në lojë dhe personazhet publike Zgjedhjet po afrohen dhe dy kandidatët fillojnë me godit...

Urojmë të mos përfundojmë kështu

Urojmë të mos përfundojmë kështu

Libani është vendi që po mbytet nga plehrat që nga korriku i vitit të kaluar. Bejtutit dhe qyteteve të tjera u janë shtuar mallet atrificial...

Turqi , në shkurt përfundon ndërtimin e murit në kufirin me Sirinë

Turqi , në shkurt përfundon ndërtimin e murit në kufirin me…

Muri prej 900 kilometrash përgjatë kufirit në mes të Turqisë dhe Sirisë, do të përfundojë në fund të muajit shkurt, ka thënë për Reuters një...

Paralajmërimi i Papës: Ndalni bombardimet, do të përballeni me perëndinë

Paralajmërimi i Papës: Ndalni bombardimet, do të përballeni …

“Ndalni bombardimet ndaj civilëve, do të përballeni me gjykimin e perëndisë“. Ka paralajmëruar me këto fjalë Papa Françesku forcat që po luf...

FOTO/ Ja dënimi për beqarët mbi 25 vjeç në Danimarkë

FOTO/ Ja dënimi për beqarët mbi 25 vjeç në Danimarkë

Kur bëhet fjalë për shoqëritë perëndimore të shkon ndërmend “problemi” që ata kanë në krijimin e lidhjeve konstante apo dhe martesave në mos...

DEBATI/ Ja çfarë mendojnë Clinton e Trump për zhvillimin, sigurinë dhe orientimin

DEBATI/ Ja çfarë mendojnë Clinton e Trump për zhvillimin, si…

Hillary Clinton dhe Donald Trump mbajtën debatin e parë televiziv presidencial të hënën në mbrëmje në Universitetin “Hofstra” në Hempstead, ...

Videoja tronditëse në Aleppo, reagimi i babait kur shikon trupin e të birit në rrënoja

Videoja tronditëse në Aleppo, reagimi i babait kur shikon tr…

Një video e dhimbshme e postuar së fundmi në internet, shfaq momentet e tmerrit të luftës së përgjakshme në Siri, ku shihet një baba duke va...

Koreja e Veriut demonstron forcën (Video)

Koreja e Veriut demonstron forcën (Video)

Koreja e Veriut ka zhvilluar një paradë në qytetin bregdetar Wonsan, për të demonstruar flotën e vet të aviacionit ushtarak dhe civil. Në p...

Greqia zgjohet me lëkundje te forta tërmeti

Greqia zgjohet me lëkundje te forta tërmeti

Një lëkundje sizmike e magnitudës 5 ballë u shënua në zonën e Kalamatës, 170 km nga Athina, në orën 10:17 të paradites, sipas orës lokale. ...

3-vjeçari irlandez kuron epilepsinë me kanabis

3-vjeçari irlandez kuron epilepsinë me kanabis

Një djalë 3-vjeçar nga Irlanda që vuan nga një formë e pashërueshme e epilepsisë ka shfaqur përmirësime që kur ka filluar të trajtohet me va...

denounce

Keni lajme denoncuese e nevojë për të rrëfyer të vërtetën? Drejtojuni 360grade.al!

SONDAZH

Duhet apo jo rikthyer referendumi për plehrat?

TË FUNDIT

Gazetari Bakillari: Saimir Kodra e njihte prokurorin, i ka bërë ndere

Gazetari Bakillari: Saimir Kodra e njihte prokurorin, i ka b…

Gazetari Leonard Bakillari ka reaguar sot pas videos se transmetuar ne emi...

Nazarko: Të riciklojmë më parë plehrat tona, jua tregoj unë si bëhet

Nazarko: Të riciklojmë më parë plehrat tona, jua tregoj unë …

Analisti Shpëtim Nazarko ka deklaruar sot se fabrikat e riciklimit mund të...

Zbardhet axhenda e Kombëtares për dy sfidat e radhës

Zbardhet axhenda e Kombëtares për dy sfidat e radhës

Ashtu si përpara çdo grumbullimi trajneri i Kombëtares Shqiptare, Xhani De...

FOTO/ “20 mln € drogë”, ja si e ngriti ish-polici shqiptar perandorinë ‘e fshehtë’ në Parma

FOTO/ “20 mln € drogë”, ja si e ngriti ish-polici shqiptar p…

Ata ishin njerëz mbi të cilët nuk kishte asnjë dyshim, familjarë, të qetë ...

Pas Gashit, De Biazi lë jashtë Kombëtares edhe një mbrojtës

Pas Gashit, De Biazi lë jashtë Kombëtares edhe një mbrojtës

Edhe pse ka shënuar një supergol në kampionatin e SHBA-s, Shkëlzen Gashi d...

Komisioni Europian njeh Çështjen Çame, ja përgjigja që Komisioneri Hahn i kthen deputetes greke Spyriaki

Komisioni Europian njeh Çështjen Çame, ja përgjigja që Komis…

Paketa e ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati për adresimin e çështjeve të ...

Vazhdojnë kërcënimet kundër Llallës: "Rovena është dashnorja jote!"

Vazhdojnë kërcënimet kundër Llallës: "Rovena është dash…

Vazhdojnë kërcënimet kundër Llallës: Rovena është dashnorja jote! është...

Me zë e figurë kapet prokurori duke kryer korrupsion?

Me zë e figurë kapet prokurori duke kryer korrupsion?

Emisioni investigativ STOP pritet të transmetojë sot në mbrëmje një video ...

Kush është deputeti që takoi fshehurazi Dritan Dajtin në burg? Flet Artan Hoxha

Kush është deputeti që takoi fshehurazi Dritan Dajtin në bur…

Gazetari Artan Hoxha ka folur dje në rubrikën “Opinion” në News24 për kërc...

Prokurori i Prizrenit: Ja pse u rrah deputeti Ndocaj

Prokurori i Prizrenit: Ja pse u rrah deputeti Ndocaj

Megjithëse mohoi të jetë rrahur, deputeti Eduard Ndocaj ka kaluar një inci...

Skema e favoreve, ja si e bleu Edi Rama biznesmenin Nikolin Jaka

Skema e favoreve, ja si e bleu Edi Rama biznesmenin Nikolin …

Në kulmin e debateve mbi ligjin e importit të plehrave dhe kanabisin, kreu...

Video rrënqethëse/ Tifozët e Partizanit acarojnë serbët: Kosova është Shqipëri

Video rrënqethëse/ Tifozët e Partizanit acarojnë serbët: Kos…

Tifozët e Partizanit kanë gjetur një mënyrë origjinale për t’iu përgjigjur...

Jeni mërzitur ju me Ramën apo Rama me ju? Ja si përgjigjet Kokëdhima

Jeni mërzitur ju me Ramën apo Rama me ju? Ja si përgjigjet K…

Koço Kokëdhima në emisionin “Top Show” ka folur për marrëdhëniet me Partin...

Majlinda: Me Bashën kemi ardhur bashkë dhe në një ditë në PD

Majlinda: Me Bashën kemi ardhur bashkë dhe në një ditë në PD

Majlinda: Me Bashën kemi ardhur bashkë dhe në një ditë në PD “Nuk do të ...

USAID: Shqipëria nuk ka përmirësuar qëndrueshmërinë e shoqërisë civile

USAID: Shqipëria nuk ka përmirësuar qëndrueshmërinë e shoqër…

Një raport i USAID-it për shoqërinë civile thotë se Shqipëria përgjithësis...

Mori rryshfet 18 mijë euro/ Ja kush është oficeri i Prokurorisë që ka hetuar Tom Doshin dhe Haki Çakon

Mori rryshfet 18 mijë euro/ Ja kush është oficeri i Prokuror…

Oficeri i Prokurorisë së Tiranës te Njësia Task-Force, Fatos Lushi, është ...

FOTO/ Hetoi Çakon dhe Fullanin, ja kush është prokurori Ardian Braho i denoncuar për korrupsion

FOTO/ Hetoi Çakon dhe Fullanin, ja kush është prokurori Ard…

 Prokurori i denoncuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop”, për marr...

Hetimi i Krimeve të Rënda për "ryshfetin 18 mijë euro"

Hetimi i Krimeve të Rënda për "ryshfetin 18 mijë euro…

Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur menjeherë hetimin për veprën penale...

Gazetari Saimir Kodra: Një Kryetar Gjykate kërkon favore seksuale per vendimet, ka video

Gazetari Saimir Kodra: Një Kryetar Gjykate kërkon favore sek…

Ka Kryetarë Gjykatash që kërkojnë favore seksuale në këmbim të favorizime ...

Pse Presidenti nuk duhet ta firmosë ligjin e mbetjeve, Parlamenti veçse t‘i bindet

Pse Presidenti nuk duhet ta firmosë ligjin e mbetjeve, Parla…

Nga Sazan Guri  Kisha vendosur që të mos përzihesha kësaj rradhe me ...

 1. Lifestyle
 2. Kulturë
 3. Ekonomi
 4. SPORT

Titujt e ditës